Adana polisi bayramda çocuklarla 'seksek' oynadı

Adana Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri 'gülüşünüz solmasın, neşeniz eksik olmasın' sloganıyla çocuklarla unutulmaya yüz tutmuş 'seksek' oyunu oynayarak bayramlarını kutladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Adana Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri “gülüşünüz solmasın, neşeniz eksik olmasın” sloganıyla çocuklarla unutulmaya yüz tutmuş “seksek” oyunu oynayarak bayramlarını kutladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Adana’da törenlerle kutlanmaya başlandı. Adana Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri ise bayramı “gülüşünüz solmasın, neşeniz eksik olmasın” sloganıyla farklı bir şekilde kutladı. Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci’nin de katıldığı programda polis çocuklarla unutulmaya yüz tutmuş oyunları oynadı. Polis çocukları etrafında toplayıp “seksek” oyunu oynayarak onlarla eğlenip bayramlarını kutladı. Polisin gülen yüzü olan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları ve şube müdürü çocuklarla tek tek ilgilenip onlarla keyifli bir bayram geçirdi.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN