Athena Tarsusluları coşturdu

Mersin Büyükşehir Belediyesinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98. Yılı dolayısı ile 'Cumhuriyet Hepimizin, Konser Hepimizin' sloganıyla Tarsus'ta düzenlemiş olduğu bedava dağıttığı konserde Athena sahne aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Athena Tarsusluları coşturdu
Mersin Büyükşehir Belediyesinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. Yılı dolayısı ile “Cumhuriyet Hepimizin, Konser Hepimizin” sloganıyla Tarsus’ta düzenlemiş olduğu bedava dağıttığı konserde Athena sahne aldı.
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Mersin Büyükşehir Belediyesinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. Yılı dolayısı ile “Cumhuriyet Hepimizin, Konser Hepimizin” sloganıyla Tarsus’ta düzenlemiş olduğu bedava dağıttığı konserde Athena sahne aldı.

Tarsus Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen Athena konserine Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Meclis üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı. Cumhuriyet Bayramı’nda Tarsuslularla buluşan Athena, sahnede ‘Kafama Göre’, ‘Yaşamak Var Ya’ ve ‘Yalan’ gibi sevilen pek çok şarkısını seslendirdi. Balkonlardan ve alandan Cumhuriyet coşkusuna ortak olan Tarsuslular, İzmir Marşı’na da eşlik ederek, ellerindeki Türk bayraklarını dalgalandırdı. Athena, “Sevgiyle ve aşkla, Cumhuriyet, hürriyet demek” diyerek, bu coşkuyu Tarsuslularla beraber kutlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Konser sonunda Athena grubuna çiçek takdim eden Başkan Seçer, “Bugün buraya iki şey için geldim. Çok önemli bir gün, kabul ediyorum Cumhuriyet Bayramı ama Tarsus benim doğduğum yer. Bir onun için geldim. İkincisi ise Athena’yı çok seviyorum. Gerçekten çok seviyorum. Hani diyorlar ya, ‘Her şey güzel olacak.’ Zaten her şey güzel olmuyor mu? Çok keyifli dakikalar yaşıyorsunuz. Sizleri çok seviyorum. Bugün Cumhuriyet Bayramı. Bir vazifemiz var. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, onunla birlikte mücadele etmiş, bu Cumhuriyeti bizlere armağan etmiş tüm atalarımızı saygı ile, minnetle anacağız. Onların ruhu şad olsun. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun. Tüm Athena orkestrasına, sanatçılarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Athena konseri olduğunu duyunca konser için Mersin merkezden Tarsus’a geldiğini belirten Buse Işıldaklı ise “Bu konser için geldim. İyi ki de gelmişim. Athena’yı çok seviyorum. Zaten onun sıkı takipçisiyim, büyük hayranıyım, kendini çok seviyorum. Aşırı eğlendirdi, çok güzeldi. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Berfu Dağ ise konserden keyif aldığını vurgulayarak, “Yaş grubu muhteşem, tam bize göre olmuş. Athena gençler için zaten iyi bir grup. Doğru bir tercih olmuş, teşekkürler Vahap Seçer’e” ifadelerini kullandı.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN