ATV Salı Günü Yayın Akışı Paylaşıldı Salı Günü EDHO Varmı?

02.11.2021 Salı günü ATV Yayın akışı nasıl, ATV yayın akışında neler var. EDHO Salı Günü Başlayacak mı? İşte tüm merak ettiğiniz soruların cevabı haberimizde...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
ATV Salı Günü Yayın Akışı Paylaşıldı Salı Günü EDHO Varmı?
02.11.2021 Salı günü ATV Yayın akışı nasıl, ATV yayın akışında neler var. EDHO Salı Günü Başlayacak mı? İşte tüm merak ettiğiniz soruların cevabı haberimizde...
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

EDHO'nun geçen hafta 200. bölümü yayınlanacaktı, fakat bir sorundan ötürü apar topar başka bir film oynatıldı. EDHO izleyicileri ATV'yi topa twitter'de tuttu. EDHO izleyicileri şimdide Salı günü ATV yayın akışını merak edip araştırıyorlar. ATV'de EDHO oynayıp oynayamacağı merak konusu olurken ATV yayın akışı paylaşıldı. İşte ATV'nin Salı günü yayın akışı detayları.

02.11.2021 Salı günü

Saat 06:00: BAŞ BELASI

BAŞ BELASI

 

2 Kasım 2021, Salı 08:00 Kahvaltı Haberleri

Kahvaltı Haberleri

 

2 Kasım 2021, Salı 10:00 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Müge Anlı

 

2 Kasım 2021, Salı 13:00 ATV GÜN ORTASI

ATV Gün Ortası

 

2 Kasım 2021, Salı 14:00 ZAHİDE YETİŞ İLE MUTFAK BAHANE

Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane ATV

 

2 Kasım 2021, Salı 16:20 ESRA EROL'DA

ESRA EROL ATV

2 Kasım 2021, Salı 19:00 ATV ANA HABER

ATV ANA HABER

İşte En Merak Edilen Saat Geldi 20:00'da ATV'de ne başlayacak? EDHO'mu başka bir program mı? ATV'de Bugün Ne var? İşte merak ettiğiniz o sorunun cevabı

2 Kasım 2021, Salı 20:00 GREENLAND SON SIĞINAK

GREENLAND SON SIĞINAK

Yönetmen: Ric Roman Waugh
Senarist: Chris Sparling
Oyuncular: Gerard Butler, Morena Baccarin, David Denman

Dünya çok büyük bir tehlike altında. Büyük bir gök cisminin dünyaya yaklaşması, insanlığın sonunu getirmek üzeredir. İnsanların hayatta kalmak için yalnızca 48 saat zamanı vardır. Evli bir çift ise bu büyük felaketten kurtulabilmek için bir yeraltı sığınağına ulaşmayı dener. Yaşam mücadelesi veren çift, Grönland'da bulunan bu sığınağa 48 saat içinde yetişmeye çalışıyor. Gerilim, aksiyon ve dram türlerini bir araya getiren Greenland: Son Sığınak gök cisminin yaratacağı büyük felaketten kurtulmaya çalışan bir ailenin mücadelesini anlatıyor.

2 Kasım 2021, Salı 22:40 KALP YARASI

Kalp Yarası ATV

 

EDHO ARTIK ATV'DE YAYINLANMAYACAK

Oktay Kaynarca'nın İnstagram hesabından yaptığı veda ile anlaşıldı ki, EDHO artık ATV'de yayınlanmayacak. Dizinin devam edip etmeyeceğinin cevabı henüz bulunmazken, Acun Ilıcalı'nın Diziyi TV8'e çekmek için teklifleri anında götürdüğü öğrenildi. Acun Ilıcalı bu iddia hakkında henüz net bir cevap veya açıklama yapmadı. EDHO sevenler EDHO'nun biran önce anlaşılıp yayınlanmasını istiyor. 

İşte Oktay Kaynarca'nın O Paylaşımı

Oktay Kaynarca Paylaşımı

2 Kasım Salı EDHO var mı?


EDHO 2 Kasım Salı günü yayınlanmayacak? EDHO'nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca dizinin ekranlara veda ettiğini açıkladı. İşte Kaynarca'nın sosyal medyadan yapmış olduğu açıklama;

"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir' Cengiz Han.... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kıymetli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden bu yana hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son en temel kadar sürmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkürler.

Yedi yıl beraber yol yürüdüğüm, pek çok rekoru, başarıyı, sevinci, acıyı, mutluluğu beraber yaşamakta olduğum 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşen temeln bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum."

"Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…"

Son günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) hayranlarını üzen gelişmeler yaşanıyor. Yeni sezon fragmanları yayımlanan EDHO'nun 26 Ekim'de ekranlara geleceği açıklanmış ATV'de de reklamları dönmeye başlamıştı. 26 Ekim'de ekranın karşısına geçen EDHO hayranları dizinini yayınlanmaması sebebiyle EDHO'nun kanalı mı değişti? Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz başka kanala mı geçti? EDHO hangi kanalda yayınlanacak? Gibi soruları sormaya başladı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan ise EDHO hayranlarını yıkacak açıklama geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisin ilk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde yayınlandı. O ügnden bu yana kendisine has hayran kitlesi oluşturan dizinin yeni bölümlerinin başlması merakla bekleniyordu. Dizinin yeni sezonunun 26 Ekim'de ekranlara geleceği açıklanmıştı. Dizinin fragmanı da televizyonlarda ve internette dönmeye başlamıştı. Dizinin 200. Bölümünün 26 Ekim Salı günü yayınlanacağı açıklanmıştı fakat öyle olmadı. EDHO'nun başlamasını bekleyen hayranları ATV'de diğer bir filmin olduğunu görünce gözlerine inanamadı. EDHO hayranları EDHO'nun kanalı mı değişti? Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz başka kanala mı geçti? EDHO hangi kanalda yayınlanacak? Gibi soruları sormaya başladı.

EDHO'nun kanalı mı değişti?


6 sezondur devam etmekte olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO) yapım şirketi BVB'nin ATV kanalıyla protokol krizi yaşadığı iddia edildi. Yapım şirketi yeni oyuncular ve eskiler için zam istediği iddia edildi. Kanal yönetiminin talebe onay vermiş olduğu ve çekimlerin başladığı ileri sürüldü. Kanalın protokolyi imzalamamasının ardından, BVB'nin yeni bölümü teslim etmediği kaydedildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN