Böyle Vicdansızlık Görülmedi! Mersin'de Yeni doğan 3 günlük bebeği tarlada ölüme terk ettiler!

Mersin'in Akdeniz İlçesi Turgut Reis Mahallesinde bir tarlaya Doğum Yapan kişi tarafından 3 günlük bebek ölüme terk edildi!. Yoldan geçerken bir kadın tarafından bulunan bebek, ambulans hastaneye götürülerek gözetim altına alınırken, polis ekipleri bebeği bırakan şahıs veya şahısları bulmak için çalışıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Mersin'in Merkez Akdeniz ilçesine bağlı Turgut Reis Mahallesinde dün akşam evine giden ismi öğrenilemeyen kadın, bölgede bulunan boş bir tarlada bebek sesi duydu. Sese doğru giden kadın, tarlada yerde yatan 3-4 günlük olduğu tahmin edilen bir bebek buldu.

BEBEĞİN SAĞLIK DURUMU İYİ

Hemen bulunduğu yerden bebeği alan kadın, çocuğu eve götürüp, bakmaya başladı. Kadının bugün yetkileri araması üzerine bölgeye ambulans ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen bebek, gözetim altına alınmak üzere hastaneye kaldırılırken, çocuğu bulan kadında ifade vermek üzere emniyete götürüldü.

BEBEĞİ BIRAKAN KİŞİ ARANIYOR

Polis, bebeği tarlaya bırakıp giden şahıs veya şahısları bulmak için çalışma başlattı.
Bölgedeki vatandaşlar, çocuğun dün tarlada bir kadın tarafından bulunduğunu ve evine alındığını söylerken, sağlık durumunun iyi olduğunu dile getirdiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN