DOGE, SHIB ve FLOKI Değil: KING Coin Yüzde 516 Yükseldi!

Piyasa değeri ile en büyük meme coin'ler arasında yer alan Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ya da Floki Inu (FLOKI) son 24 saatte yüzde 2-3'lük bir yükseliş yaşadı. Ancak bir meme coin, aynı süreçte, yüzde 516 oranında değer kazandı. haberler33.comolarak ayrıntıları paylaşıyoruz…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Piyasa değeri ile en büyük meme coin’ler arasında yer alan Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ya da Floki Inu (FLOKI); son 24 saatte yüzde 2-3’lük bir yükseliş yaşadı. Ancak bir meme coin, aynı süreçte, yüzde 516 oranında değer kazandı. haberler33.comolarak ayrıntıları paylaşıyoruz

Meme coin King Floki (KING) Yüzde 516 Yükselerek en çok artan coin’lerden biri oldu


KING isimli meme coin, son bir günde yükselişiyle düşüşteki genel kripto para sektörüne meydan okudu. Kendi tanımlarına göre King Floki, sahipleri için haftalık çekilişlere ev sahipliği yapan, heyecan verici yeni bir Binance Smart Chain (BSC) tokenıdır. Token, piyango sistemlerindeki ilk çekilişi 28 Kasım Pazar günü TSİ 22:00’de gerçekleştirecek. Çekilişte dağıtılacak toplam miktar 35.000 bin dolar olacağı açıklandı.

KING Coin Ne kadar

Ayrıca, kendi yaptıkları açıklamalara göre, çekilişlerinde Dubai ve diğer lüks tatil beldelerine, Rolex’lere ve Tesla’veya yer verilecek. Ön satışların ise yaklaşık 10 saniyede gerçekleştiği bildirili. Ekip, bir NFT pazaryeri çıkarmayı ve ayrıca mağazalarda alışveriş yapabilmek için token kullanan kendi banka kartlarını çıkarmayı hedefliyorlar. Bunun da projenin faydasına katkıda bulunacağı düşünülüyor. KING’in arkasındaki ekip, 21 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü, başlangıçta 1 trilyon KING tokeni oluşturuldu, yüzde 15’lik kısım satıştan önce süreçte, likidite havuzu ve pazarlamaya giderken hemen yakıldı.

 

King Floki, geride bıraktığımız günlerde CoinGecko ve CoinMarketCap’te listelendi, 35.000 dolarlık token yakımı gerçekleştirdi. Kripto para birimi, son 24 saatte yüzde 516 oranında değer kazandı ve 0.000002043 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Kripto para yatırımının bir hayli riskli olduğunu ve sert yükselen coin’lerin sert düşüş yaşayabileceğini belirmek gerekmektedir. 

KING Coin King Floki Koin

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN