Cumhurbaşkanı Haberleri

Cumhurbaşkanı Haberleri

Mersin CHP Milletvekili Av. Antmen: İnsanlar Aç, İnsanlar Geçinemiyor!!

Mersin CHP Milletvekili Alpay Antmen Meclis konuşmasında şu ifadelere yer verdi: İnsanlar Aç, İnsanlar geçinemiyor. Detaylar: Haberler33.com ve Youtube Kanalımızda...

CHP, 4 Aralık'ta Mersin'de İlk Seçim Mitingini Yapacak!

Yapılan Son Dakika Haberine Göre : CHP İlk Seçim Mitingini Mersin'de Yapacağını Duyurdu. 4 Aralıkta olacak seçim mitingi duyurusuyla birlikte Cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Soruları yöneltildi. Ve Merakla o İsim Bekleniyor...

Erdoğan Erken Seçim Yok Dedi Dolar Yine Fırladı! Dolar 13.30 TL'yi Aştı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seçimlerin tarihi Haziran 2023. Dedi. Dolar birden 13.30 TL'yi Aştı! Kritik zamanlama , Dakika dakika dolar artıyor. bugün Dolar 2 TL birden yükseldi!

100 yıl sonra gelen İstiklal Madalyası

Başta Çanakkale ve İstiklal Savaşı gibi birçok muharebelere katılan, Cankuyu Muharebesinde yaralanan ve gazi olan 1891 doğumlu Er Ahmet Baltaş'a İstiklal Madalyası verilmesi, Cumhurbaşkanı imzasıyla Resmi Gazetede yayınlandı. İstiklal Madalyası, babası adına madalyayı almaya hak kazanan Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşayan 80 yaşındaki Cafer Baltaş'a verilecek.

Erdoğan Konuştukça Dolar Fırladı! Erdoğan'dan kur, faiz ve enflasyon açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşma sırasında dolar tırmanışa geçti. Erdoğan'ın konuşma süresince Dolar 11,45 TL'yi buldu. Konuşma son erdiğinde dolar düşüşe geçti.

Dolar Rekor Kırmaya TL Değer Kaybetmeye Devam Ediyor! Erdoğan'a 'HANİ ÇÖKÜYORDU TÜRKİYE EKONOMİSİ?' Sözü hatırlatıyoruz!

Dolar/TL, akşama doğru uluslararası piyasalarda 10 TL seviyesini aştı. ABD'de enflasyonun yüzde 6,2 ile beklentileri aşması dolar endeksini güçlendirirken, Türkiye'de faiz indirimlerine devam edileceği endişesi de kurda baskı yaratmaya devam ediyor. Dolar kuru 02:44 İtibari ile 10,02 TL'den işlem görüyor. AKP'nin İktidar olduğu günden bu güne kadarki dolar kurunu derledik detaylar haberler33.com 'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehidin Kozan'daki ağabeyi Ahmet Gümren ile telefonda görüştü

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın küfür ettiği şehit ağabeyi Tahir Gümren'in Kozan'da yaşayan kardeşi Ahmet Gümren'i AK Parti sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Kozan'daki evinde ziyaret etti. Ziyarette hakarete uğrayan şehit ağabeyinin kardeşi Ahmet Gümren, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştü.

AKP'li Ali İhsan Yavuz: İdam sehpasına gitmeyi göze alacak bir liderimiz olmasaydı şu anda gündem yine irtica kavramlarıyla dolup taşacaktı

AKP'li Ali İhsan Yavuz, "İdam sehpasına gitmeyi göze alacak bir liderimiz olmasaydı şu an için gündem yine irtica kavramlarıyla dolup taşacaktı" diye konuştu.

Erdoğan Biden Görüşmesi Sona Erdi: Görüşme Tam 1 Saat 10 Dakika Sürdü İşte Detaylar

Son dakika gelişmesi... AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Roma'daki G20 Liderler Zirvesi kapsamında Amerika Başkanı Biden ile yapmış olduğu görüşme sona erdi.

G20 Liderler Zirvesi İtalya'da Olacak. Erdoğan G20 Liderler Zirvesi İçin İtalya'ya Gitti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30-31 Ekim'de 16'ncısı gerçekleştirilecek G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere İtalya'ya uçtu. Dünya'nın önde gelen 20 büyük ekonomisinin liderleri, İtalya'nın ev sahipliğinde yarın ve pazar günü Roma'daki zirvede bir araya gelecek. İtalya'nın dönem başkanı olduğu G20'de liderler, 2008'den bu yana 16'ncı zirve için yeni tip covid-19 (Kovid-19) salgını sebebiyle iki senelik aranın ardından ilk yüz yüze zirvede buluşacak.

Osmaniye'de 'Kitapların Kardeşliği' projesi başlıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde yapılacak Kütüphanesiz Okul Kalmayacak projesi kapsamında Osmaniye'de hayata geçirilecek olan Kitapların Kardeşliği projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: 'Bizi kimse Türkiye'mizden koparamaz'

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye'yi Kıbrıs'tan çıkartabilmek için her türlü oyuna ve entrikaya bizleri alet etmeye çalışanlara karşı biz de artık, KKTC olarak şunu diyoruz; bizi kimse Türkiye'mizden koparamaz. dedi.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Hatay'da Kıbrıs gazileri ile buluştu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Yeni dönemde tek devletli federatif bir çözüm kabul edilemez dedi.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Hatay'da

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Hatay Valisi Rahmi Doğan'ı makamında ziyaret etti. Tatar, Türkiye Cumhuriyeti devletinin desteğiyle Doğu Akdeniz'de Kıbrıs halkının refahı için birlikte hareket etmek gerektiğini söyledi.

Prof. Dr. Kakaç: 'Nükleer santraller temiz bir gelecek demek'

Türkiye, Mersin'de yapımı süren Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) ile elektriğinin yaklaşık yüzde 10'luk bölümünü 'temiz enerji' kaynakları arasında gösterilen nükleer enerjiden karşılamaya hazırlanıyor. Akkuyu NGS'nin inşaatı tüm hızıyla sürerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Soçi'de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le görüşmesinin ardından yaptığı 'Türkiye'ye Akkuyu NGS'nin yanı sıra 2 yeni nükleer santral daha yapacağız' açıklaması ise ülkenin önemli gündem başlıklarından biri oldu.

Mersin'de Babacan'a Şok Sözler Erdoğan Sevdalısı Vatandaş: Binde 1 Oy Alamazsınız Dedi!

MERSİN (İHA) – Mersin'de partisinin il kongresine katılan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, kongrenin ardından çıktığı esnaf gezisinde bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Babacan'ın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yanlış yaptığını belirten vatandaş, 'Binde 1 bile oy alamayacaksınız. 2023'ün galibi Tayyip Erdoğan, boşuna zorlanma' dedi.

Son Dakika! 835 Bin Esnafa müjde! Gelir Vergisi Artık Kaldırıldı! Sigara ve Otomobil Vergi Yetkisi Cumhurbaşkanı'na Verildi!

Son Dakika Vergi Haberi: Küçük esnaflar artık gelir vergisinden muaf! Vergi muafiyeti gerektiren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Verilen teklife göre, basit usülde vergilendirilen mükelleflerin kazançları gelir vergisinden muaf tutulacak. "Küçük Esnaf" olarak bilinen ve Ülkemizde 835 bine yakın küçük esnaf bulunan mükellef grubunun kazançlarının muaf edilmesi nedeniyle senelik beyanname vermemeleri sağlanacağı açıklandı!

Mansurlu yolu 2 yıl içerisinde tamamlanacak

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Adana ziyaretinde açıkladığı yol çalışmasının yöre halkını sevindirdiğini söyledi.

Yürekli: '5 Ocak'ta, Başkomutan Erdoğan ile 'Adanalıyık! Bayrağa Sevdalıyık' demek istiyoruz'

Adanapost Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yürekli, 100 yıl sonra 5 Ocak 2022'de Adana'da o günün ruhunu yaşatmak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ile, 'Adanalıyık! Bayrağa Sevdalıyık..' diye seslenmek istiyoruz' dedi.

Adana’da Cumhurbaşkanı’nın açılış töreninde içeri alınmayan yiyecek ve içecekler çıkışta vatandaşlara geri verildi

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’ın sosyal ağlarda vatandaşların "polislerden artan kumanyaları topluyor" demesinin ardından Adana Emniyet Müdürlüğü’nün çektiği görüntülerde vatandaşların üzerlerinden yiyecek içeceklerin güvenlik önlemi amacı ile alındığı, çıkışta ise kendilerine ait olanları aldıkları görüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle 'Uzun ince bir yoldayım' türküsünü seslendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, 'Uzun ince bir yoldayım' türküsünü seslendirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye, dünyada öğrencilerine en çok barınma imkanı sağlayan ülkedir'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye, yükseköğretim kapasitesinde dünyada öğrencilerine en çok barınma imkanı sağlayan ülkesidir. Türkiye'de 730 bin kamu 300 bin özel sektörüyle 1 milyonun üzerinde yurt kapasitesi varken İngiltere'de 550 bin, Fransa'da 365 bin, Almanya'da 290 bin, İspanya'da 91 bindir. Halen süren yatırımlarla birkaç yıl içinde 110 bin kapasite daha ekleyeceğiz' dedi.

Son Dakika: Cumhurbaşkanı konuştu dolar yükseldi! Dolar 9 TL oldu!

Türkiye'nin koronavirüsle birlikte zor günler geçirdiği bugünler de dolar tavan yaptı. Dolar 19:59 itibari ile 9 TL olduğu gözlemlendi. Doların 10 Liraya ulaşması bekleniyor...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kefenimizi giyerek çıktığımız bu yolda alnımız ak başımız dimdik yürüyoruz'

ADANA (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Milletimize umut veren, ülkenin geleceğine yönelik vizyonu olan yegane parti AK Parti'dir. Sadece şehir hastaneleri bile muhalefetle bizim aramızdaki derin vizyon farkını ortaya koymak için yeterlidir' dedi.

Adana Kebabının ateşini Cumhurbaşkanı Erdoğan yaktı

Adana 5. Uluslararası Lezzet Festivali etkinliğine katılan ve kebabın mangal ateşini yakan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Artık Yemek dediğimiz olay ekonomik gücü ve Turizm potansiyeliyle karın doyurmanın çok önüne geçmiş bir sektörü ifade ediyor' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'ye güvenip yatırım yapan pişman olmaz'

ADANA (İHA) – Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye'ye güvenip yatırım yapan kimse pişman olmaz. Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm yatırımcıları küresel üretim ve lojistik sisteminin yeni baştan kurulduğu şu dönemde Türkiye'nin kendilerine sunduğu imkan ve fırsatları değerlendirmeye davet ediyorum. Gelin hep birlikte kazanalım diyerek kapılarımızın yatırımcılara açık olduğunu tekrarlamak istiyorum dedi.

Ercik'ten Mersinlilere teşekkür

AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, ilk günkü heyecan ve coşkuyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılayarak büyük bir katılımla programını takip eden Mersinlilere teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mersin'de gençlere şarkı söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, Mersin'de gençlerle buluştu. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen buluşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bana her şey seni hatırlatıyor' şarkısını gençlerle birlikte söyledi.

Bakan Elvan: 'Mersin, Akdeniz'in parlayan yıldızı'

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Mersin'in Akdeniz'in parlayan yıldızı olduğunu belirterek, Son 19 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde şehrimize yüzlerce eser kazandırdık. Yaptığımız yatırımlarla şehrimizin çehresini değiştirdik dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akdeniz Belediyesini ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin programı kapsamında beraberindeki birçok bakan ve milletvekiliyle birlikte Akdeniz Belediyesini ziyaret etti.