Mersin Hava Durumu Haberleri

Mersin Hava Durumu Haberleri

Mersin için hava durumu 11 Ağustos Çarşamba Mersin 3 günlük hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile Uluslararası Hava değerlendirme kuruluşlarının tahminlerinden oluşan bölgemizdeki bazı merkezlerde hava durumları tahminleri. Mersin için 11 Ağustos 2021 Çarşamba itibari ile Mersin 3 günlük hava durumu tahminleri haberimizde...

Toroslar Belediye ekipleri sağanak yağışın etkili olması nedeniyle teyakkuza geçti

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi ekipleri, dün akşam etkili olan ve kent merkezinde pek çok noktada olumsuzluklara yol açan sağanak yağmur sırasında ve sonrasında yurttaşlara yardım elini uzattı.

Son dakika: Meteoroloji'den beklenen haber! Akdeniz bölgesine yağış geliyor

Son dakika haberine göre; Meteorolojinin tahminlerine göre Mersin, Antalya ve Adana'da cumartesi ve pazar yağış bekleniyor.

Mersin’de Meksikalı Aile Kara Saplandı. 3,5 Saatlik çalışma Sonucunda kurtarıldı

Mersin'i Karaman'a bağlayan kar ve buzlanma sebebiyle kapalı Erdemli-Ayrancı yolunda mahsur kalan Meksikalı aile 3,5 saatlik çalışmanın ardından kurtarıldı.

Son Dakika: Mersin sarı kod ile uyarıldı çok kuvvetli yağış bekleniyor

Meteoroloji'nin günlük hava tahmini raporuna göre Mersin ve Antalya'da yarın çok kuvvetli ve yer yer aşırı sağanak yağışlar görülecek. Sel ve su baskınlarının beklendiği illerde, fırtınayla birlikte hortum, çatı uçması, ağaç devrilmesi gibi olaylara karşı tedbirli olunması uyarısı yapıldı.

Mersin Hava Durumu 22 Ocak Cuma

22 Ocak 2021 Mersin Hava Durumu tahmini Meteoroloji tarafından açıklandı!