Mersin Hava Durumu Haberleri

Mersin Hava Durumu Haberleri

İstanbul Fırtınası Sonrası Akdeniz İçin Meteoroloji'den Kritik Uyarı Geldi! Bu Akşam'dan İtibaren Başlıyor!

İstanbul'da 130KM'yi bulan fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Çatılar uçtu, Saat Kulesi Düştü, Moto kuryeler siparişleri teslim etmekte zorlandı. Meteoroloji Akdeniz'i uyardı. Bu akşamdan itibaren kuvvetli rüzgar olacağını söyledi. Saatte 90 KM'yi bulacağını açıkladılar. Detaylar Haberler33.com 'da

MGM Uyarmıştı: Mersin ve Adana'da Beklenen Şiddetli Yağış Sabah 08:00 İtibariyle Başladı

MGM Mersin ve Adana'yı , Akdeniz Bölgesini yağışlar dolayısı ile ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı ve yağış anında güçlü rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istenmişti. Uyarıyla birlikte bu sabah 08:00 itibariyle şiddetli yağış başladı.

Meteoroloji MGM Akdeniz'i Uyardı: Salı günü itibariyle Ani sel, dolu, yıldırım, su baskını ve Rüzgara karşı Tedbirli olun uyarısı yaptı!

MGM MERSİN VE ADANA'YI UYARDI: Meteorolojik Uyarı Doğu Akdeniz'deki Gök Gürültülü Sağanak Yağışlara Dikkat!

Mersin için hava durumu 11 Ağustos Çarşamba Mersin 3 günlük hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile Uluslararası Hava değerlendirme kuruluşlarının tahminlerinden oluşan bölgemizdeki bazı merkezlerde hava durumları tahminleri. Mersin için 11 Ağustos 2021 Çarşamba itibari ile Mersin 3 günlük hava durumu tahminleri haberimizde...

Toroslar Belediye ekipleri sağanak yağışın etkili olması nedeniyle teyakkuza geçti

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi ekipleri, dün akşam etkili olan ve kent merkezinde pek çok noktada olumsuzluklara yol açan sağanak yağmur sırasında ve sonrasında yurttaşlara yardım elini uzattı.

Son dakika: Meteoroloji'den beklenen haber! Akdeniz bölgesine yağış geliyor

Son dakika haberine göre; Meteorolojinin tahminlerine göre Mersin, Antalya ve Adana'da cumartesi ve pazar yağış bekleniyor.

Mersin’de Meksikalı Aile Kara Saplandı. 3,5 Saatlik çalışma Sonucunda kurtarıldı

Mersin'i Karaman'a bağlayan kar ve buzlanma sebebiyle kapalı Erdemli-Ayrancı yolunda mahsur kalan Meksikalı aile 3,5 saatlik çalışmanın ardından kurtarıldı.

Son Dakika: Mersin sarı kod ile uyarıldı çok kuvvetli yağış bekleniyor

Meteoroloji'nin günlük hava tahmini raporuna göre Mersin ve Antalya'da yarın çok kuvvetli ve yer yer aşırı sağanak yağışlar görülecek. Sel ve su baskınlarının beklendiği illerde, fırtınayla birlikte hortum, çatı uçması, ağaç devrilmesi gibi olaylara karşı tedbirli olunması uyarısı yapıldı.

Mersin Hava Durumu 22 Ocak Cuma

22 Ocak 2021 Mersin Hava Durumu tahmini Meteoroloji tarafından açıklandı!