Mersin Yol Haberleri

Mersin Yol Haberleri

Mersin'de yol yenileme çalışmaları sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, ovada ve kırsalda yer alan grup yollarında yürütmüş olduğu yol yenileme çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Tarsus’a bağlı ve merkeze yaklaşık 70 km uzaklıkta bulunan Kuşçular, Eminlik ve Emirler grup yolunda zemin iyileştirme ve bakım çalışmasını tamamladı.

Mersin'de yaya geçitleri görme engellilere uygun hale getiriliyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentte bir ilke daha imza atarak yaya geçitlerini görme engelli vatandaşların kullanımına uygun hale getirmeye başladı.

Mersin Forum Katkı kavşak projesi tamamlanıyor

MERSİN (İHA) – Mersin Büyükşehir Belediyesinin Kasım 2020'de yapımına başladığı ve kent trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak olan Katlı Kavşak Projesinde çalışmalar son aşamaya geldi. Ekiplerin son dokunuşları yaptığı kavşak, kısa sürede vatandaşların hizmetine açılacak.

Mersin Yenişehir belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına hız verdi

MERSİN (İHA) – Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediyesi, ilçe genelinde yol ve kaldırım yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Limonluk Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, 'Yenişehir'de güvenli ve konforlu ulaşımı sağlamak için çalışıyoruz' dedi.