Antalya

Antalya'dan güncel haberlere ve gelişmelere anında ulaşın! Güncel Antalya Haberleri, farklı bakış açısıyla Haberler33'te.

Antalya Haberleri

Manavgat ve Akseki'deki orman yangınıyla ilgili korkunç ses kaydı: Benzin döke döke, yaka yaka gittim!

Antalya'da Akseki ve Manavgat orman yangınlarını çıkardığı iddiasıyla tutuklanan Ali Y.'yi kız arkadaşının kayıt altına aldığı ses kaydı ele verdi. Ses kaydında Ali Y., "Benzinle döke, döke, yaka yaka gittim" ifadelerini kullanıyor!.

Manavgat ilçesinde çıkan yangına müdahale sürüyor

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınına havadan ve karadan müdahale devam ediyor.

Son Dakika: Manavgat sonrası Şimdide Fethiye'de yangın çıktı!

Son Dakika: Manavgat sonrası Şimdide Fethiye'de yangın çıktı!

Alanya'da havadan kül yağıyor. Terörist ve vatandaşlar arasında çatışma çıktığı iddia edildi!

Alanya'da havadan kül yağıyor. Manavgatta Terörist ve vatandaşlar arasında çatışma çıktığı iddia edildi!

Elmalı davasında yeni gelişme! İki çocuk Devlet koruması altına alındı! İşte detaylar...

'Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Mağdur iki çocuğumuz hakkında mahkemeye yapmış olduğumuz devlet korumasına alınma talebi kabul edilmiştir. Çocuklarımıza, bakanlığımıza bağlı bir kuruluşta daha sağlıklı ve güvenli bir hayat alanı sağlayacağız' diye belirtildi

Elmalı Davasında Şok İfadeler: Çocukları kablo ile dövüyorlar!

Elmalı Davasında Şok İfadeler: Çocukları kablo ile dövüyorlar!

Antalya'da Yaşayan 13 Yaşındaki Çocuğun Tam 170 Suç Kaydı Var.

Antalya'da çalıntı motosikletle polisten kaçan 13 yaşındaki Ş.B., kaza yapınca yakalandı. Motosikleti 100 liraya arkadaşından aldığını iddia eden Ş.B.'nin hırsızlıktan 170 suç kaydı olduğu belirlendi.

Antalya Kaş Gezilecek Yerler Nelerdir? Kalkan Nerede, Nasıl Gidilir? Antalya'nın En Meşhur Plajları

Kalkan, Türkiye'nin en çok tercih edilen tatil yerlerinden bir tanesidir. Burası Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlıdır. Doğal güzellikleri ve tarihi alanları ile her yıl bir çok yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olmaktadır. Bunun yanında denizinin güzelliği sebebi ile de sık olarak tercih edilen tatil beldelerinden bir tanesidir.

Antalya Lara Nerede? Antalya Lara Gezilecek Yerler Nelerdir? Antalya Turistik yerler nerede ?

Lara Plajına adını vermiş olan Lara sözcüğü, Hitit dilinde kum anlamını gelmektedir. Türkiye'de yer alan çeşitli plajlardan bir tanesini oluşturan Lara Plajı, en uzun yapıya sahip olan kumsal plaj şeklinde de bilinmektedir. Turizm kapasitesinin bir hayli yüksek olduğu Lara Plajı, gününü iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen kişilerin sık sık uğradığı plajlardan bir tanesidir. Lara Plajı, her geçen gün çok daha gelişerek tercih edilmekte olan plajlar kategorisinde en üst sıralarda yer almayı başarmaya devam etmektedir.

Toplam 9 haber.