Antalya

Antalya'da Yaşayan 13 Yaşındaki Çocuğun Tam 170 Suç Kaydı Var. Antalya'da Yaşayan 13 Yaşındaki Çocuğun Tam 170 Suç Kaydı Var.
Antalya Kaş Gezilecek Yerler Nelerdir? Kalkan Nerede, Nasıl Gidilir? Antalya'nın En Meşhur Plajları Antalya Kaş Gezilecek Yerler Nelerdir? Kalkan Nerede, Nasıl Gidilir? Antalya'nın En Meşhur Plajları
Antalya Lara Nerede? Antalya Lara Gezilecek Yerler Nelerdir? Antalya Turistik yerler nerede ? Antalya Lara Nerede? Antalya Lara Gezilecek Yerler Nelerdir? Antalya Turistik yerler nerede ?
Antalya Haberleri

Antalya'da Yaşayan 13 Yaşındaki Çocuğun Tam 170 Suç Kaydı Var.

Antalya'da çalıntı motosikletle polisten kaçan 13 yaşındaki Ş.B., kaza yapınca yakalandı. Motosikleti 100 liraya arkadaşından aldığını iddia eden Ş.B.'nin hırsızlıktan 170 suç kaydı olduğu belirlendi.

Antalya Kaş Gezilecek Yerler Nelerdir? Kalkan Nerede, Nasıl Gidilir? Antalya'nın En Meşhur Plajları

Kalkan, Türkiye'nin en çok tercih edilen tatil yerlerinden bir tanesidir. Burası Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlıdır. Doğal güzellikleri ve tarihi alanları ile her yıl bir çok yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olmaktadır. Bunun yanında denizinin güzelliği sebebi ile de sık olarak tercih edilen tatil beldelerinden bir tanesidir.

Antalya Lara Nerede? Antalya Lara Gezilecek Yerler Nelerdir? Antalya Turistik yerler nerede ?

Lara Plajına adını vermiş olan Lara sözcüğü, Hitit dilinde kum anlamını gelmektedir. Türkiye'de yer alan çeşitli plajlardan bir tanesini oluşturan Lara Plajı, en uzun yapıya sahip olan kumsal plaj şeklinde de bilinmektedir. Turizm kapasitesinin bir hayli yüksek olduğu Lara Plajı, gününü iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen kişilerin sık sık uğradığı plajlardan bir tanesidir. Lara Plajı, her geçen gün çok daha gelişerek tercih edilmekte olan plajlar kategorisinde en üst sıralarda yer almayı başarmaya devam etmektedir.

Toplam 3 haber.