Bilim ve Teknoloji

Fortnite: Ariana Grande geldi işte fiyat ve bilgiler Fortnite: Ariana Grande geldi işte fiyat ve bilgiler
Whatsapp yeni özelliğini bu hafta içerisinde herkesin kullanımına sunacak. İşte o özellik Whatsapp yeni özelliğini bu hafta içerisinde herkesin kullanımına sunacak. İşte o özellik
Web 2.0 Araçları Nelerdir? Web 2.0 Araçları Nelerdir?
Mersin Üniversitesi, bölgede ilk ve tek olacak Mersin Üniversitesi, bölgede ilk ve tek olacak
Dünya'da ki internet hızı sıralamasında Türkiye 99. sırada yer aldı Dünya'da ki internet hızı sıralamasında Türkiye 99. sırada yer aldı
Photoshop Arka Plan Rengi Değiştirme Nasıl Yapılır? Photoshop Arka Plan Rengi Değiştirme Nasıl Yapılır?
Whatsapp Görüntülü Konuşma Kaydetme Nasıl Yapılır? Whatsapp Görüntülü Konuşma Kaydetme Nasıl Yapılır?
Görev Yöneticisi Açma Nasıl Yapılır, Görev Yöneticisi Neden Açılmaz? Görev Yöneticisi Açma Nasıl Yapılır, Görev Yöneticisi Neden Açılmaz?
Programlama Dilleri ve Kullanım Alanları Nelerdir? Programlama Dilleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?
Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır? Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?
Eylül'de tanıtımı planlanan İphone 13 serisinde devrim niteliğinde seri, ters kablosuz şarj özelliği! Eylül'de tanıtımı planlanan İphone 13 serisinde devrim niteliğinde seri, ters kablosuz şarj özelliği!
Son Dakika: İnstagram'a gece yarısı yeni güncelleme geldi! Son Dakika: İnstagram'a gece yarısı yeni güncelleme geldi!
EXXEN 3 yıllığına Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları kazandı. EXXEN abonelik fiyatları artıp artmayacağı merak konusu oldu EXXEN 3 yıllığına Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları kazandı. EXXEN abonelik fiyatları artıp artmayacağı merak konusu oldu
HABERLER33 artık Türkiye'nin en sevilen haber uygulaması Bundle'da! HABERLER33 artık Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da!
Hollandalı ödeme kuruluşu Mollie değerini 800 milyon dolar daha arttırdı Hollandalı ödeme kuruluşu Mollie değerini 800 milyon dolar daha arttırdı
NASA'dan Korkutan Açıklama: Dünya beklenenden daha hızlı ısınıyor. Isı tutumu ikiye katlandı. NASA'dan Korkutan Açıklama: Dünya beklenenden daha hızlı ısınıyor. Isı tutumu ikiye katlandı.
Son Dakika Haber: Google Search Console Insights herkese aktif edildi... Son Dakika Haber: Google Search Console Insights herkese aktif edildi...
Son Dakika: İphone 13 Fiyatları ve Renkleri Sızdırıldı!... Son Dakika: İphone 13 Fiyatları ve Renkleri Sızdırıldı!...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Fortnite: Ariana Grande geldi işte fiyat ve bilgiler

Mağazanın 5 Ağustos 2021 saat 02:00 CEST'de değişmesiyle birlikte Ariana Grande kostümü nihayet Fortnite Battle Royale'e geldi.

Whatsapp yeni özelliğini bu hafta içerisinde herkesin kullanımına sunacak. İşte o özellik

WhatsApp, açıldıktan sonra sohbetten kaybolan yeni özelliği 'bir kez görüntülenen fotoğraf ve videoları' kullanıma sunacağını duyurdu. Şirketten yapılan yazılı açıklamada "Bu haftadan itibaren herkezin kullanımına sunacağımız bu özellikle, gizli ve kaybolan medya göndermenin bu yeni yolu hakkında geri bildirim almayı sabırsızlıkla bekliyoruz" diye belirtildi.

Web 2.0 Araçları Nelerdir?

Web 2.0 araçları nelerdir sorusu, bilgisayar ve internet ile ilgilenen pek çok kişinin mutlaka merak ettiği bir sorudur. Web 2.0 araçları, artık günümüzde internet ve bilgisayarda oldukça fazla kullandığımız araçlara verilen bir addır.

Mersin Üniversitesi, bölgede ilk ve tek olacak

MERSİN (İHA) – Mersin Üniversitesi, insansız hava aracı İHA 0 ve İHA 1 pilot sertifikalarını verecek yetkili kurum oldu. Yetki belgesini almaya hak kazanan Mersin Üniversitesi, bu anlamda bölgede ilk ve tek olacak.

Dünya'da ki internet hızı sıralamasında Türkiye 99. sırada yer aldı

Pandemi sebebiyle bir çok kuruluşun ve kullanıcının zorunlu geçiş yapmış olduğu online eğitim, uzaktan çalışma gibi sistemler internet hızlarına ve altyapıya olan ihtiyacı daha da artırdı. Hizmet sağlayıcılar her geçen sene alt yapı hizmetlerini artırsa da Türkiye'nin hem internet hızı hem de altyapısı dünya ortalamasının altında seyretmeye devam ediyor.

Photoshop Arka Plan Rengi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Photoshop arka plan rengi değiştirme, photoshop programı kullanan çoğu kişinin sorduğu ve internette de araştırdığı bir konudur.

Whatsapp Görüntülü Konuşma Kaydetme Nasıl Yapılır?

Whatsapp görüntülü konuşma kaydetme, pek çok kişinin merak ettiği sorular arasında yer alır. Whatsapp, günümüzde hem ülkemizde hem de dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Peki uygulama üzerinde görüntülü konuşmaları kaydetme nasıl yapılır?

Görev Yöneticisi Açma Nasıl Yapılır, Görev Yöneticisi Neden Açılmaz?

Görev yöneticisi açma işlemi, bilgisayar ile içli dışlı olan her insan için mutlaka bilinmesi gereken bir konu haline gelmiştir. Çünkü bilgisayarlarda pek çok sorunun ya da bilginin kaynağına görev yöneticisi aracılığı ile ulaşırız.

Programlama Dilleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Programlama dilleri ve kullanım alanları, teknoloji ile ilgilenen pek çok insanın merak ettiği konular arasında yer alır. Ülkemizde ve dünyada gelişen teknoloji ile birlikte milyonlarca uygulama ve yazılım, programlama dilleri ile birlikte geliştirilmiştir.

Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Açılmayan telefondan veri kurtarma sorusunu internet üzerinden arıyorsanız, bu korkunç durum başınıza gelmiş demektir.

Eylül'de tanıtımı planlanan İphone 13 serisinde devrim niteliğinde seri, ters kablosuz şarj özelliği!

Eylül'de tanıtımı planlanan İphone 13 serisinde sızıntılar ve iddialar gelmeye devam ediyor. İphone 13'de çıkması planlanan bir başka özellik ise seri, ters kablosuz şarj desteği oldu!

Son Dakika: İnstagram'a gece yarısı yeni güncelleme geldi!

Son Dakika: İnstagram'a gece yarısı yeni güncelleme dahil edildi! İnstagram Web sürümüne Paylaşım istatistiği görebilme eklendi.

Uçan otomobil hayali gerçek oldu. İki Havalimanı arasında uçuş yaptı!

Uçan otomobil hayali gerçek oldu. İki Havalimanı arasında uçuş yaptı!

EXXEN 3 yıllığına Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları kazandı. EXXEN abonelik fiyatları artıp artmayacağı merak konusu oldu

EXXEN 3 yıllığına Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları kazandı. EXXEN abonelik fiyatları artıp artmayacağı merak konusu oldu

HABERLER33 artık Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da!

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi! Haberler33 Bundle de Hemen indirin takip edin...

Hollandalı ödeme kuruluşu Mollie değerini 800 milyon dolar daha arttırdı

Hollandalı ödeme kuruluşu Mollie değerini 800 milyon dolar daha arttırdı

NASA'dan Korkutan Açıklama: Dünya beklenenden daha hızlı ısınıyor. Isı tutumu ikiye katlandı.

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) ve Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi (NOAA), Dünya’nın Güneş'ten gelen enerjiyi tutma miktarının "benzeri görülmemiş şekilde" artarak 2005-2019 yılları arasında ikiye katlandığını belirtti.

Son Dakika Haber: Google Search Console Insights herkese aktif edildi...

Son Dakika Haber: Google Search Console Insights herkese aktif edildi...

Son Dakika: İphone 13 Fiyatları ve Renkleri Sızdırıldı!...

Merakla beklenen iPhone 13'le ilgili yeni gelişme... Apple'ın 2021 eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modelinin fiyatı ve renkleri sızdırıldı.

Toplam 77 haber.