Bilim ve Teknoloji

Elon Musk Takipçilerine sordu: Tesla'da Doge Kabul Edelim mi ? Elon Musk Takipçilerine sordu: Tesla'da Doge Kabul Edelim mi ?
Windows 10X: Microsoft Çift Ekranlı Cihazlar için Tasarladığı İşletim Sistemini Askıya Aldı!. Windows 10X: Microsoft Çift Ekranlı Cihazlar için Tasarladığı İşletim Sistemini Askıya Aldı!.
PlayStation 5 2022'de Yeniden Tasarlanarak Piyasaya Çıkacak!.. PlayStation 5 2022'de Yeniden Tasarlanarak Piyasaya Çıkacak!..
Facebook Messenger ile 50 kişiye kadar video ve grup video görüşmeleri yapabilirsiniz. İşte Detaylar. Facebook Messenger ile 50 kişiye kadar video ve grup video görüşmeleri yapabilirsiniz. İşte Detaylar.
Twitter'de Devrim Niteliğindeki Özellik Cash App Test Ediliyor. Twitter'den Açıklama geldi. Twitter'de Devrim Niteliğindeki Özellik Cash App Test Ediliyor. Twitter'den Açıklama geldi.
Whatsapp Web Görüntülü Arama Özelliği Eklendi!.. İşte detaylar.. Whatsapp Web Görüntülü Arama Özelliği Eklendi!.. İşte detaylar..
Telegram Çok büyük bir adım atıyor... Çok Yeni Özellik Geliyor... Telegram kullanıcıları bu özelliği sevecek... Telegram Çok büyük bir adım atıyor... Çok Yeni Özellik Geliyor... Telegram kullanıcıları bu özelliği sevecek...
Atmosferi temizleyen sürücüsüz otomobil 2023'te piyasaya çıkıyor. Bir çok özellik var İşte Detaylar. Atmosferi temizleyen sürücüsüz otomobil 2023'te piyasaya çıkıyor. Bir çok özellik var İşte Detaylar.
Uzaktan Online Banka Hesabı Açma Devri 1 Mayısta Başlıyor. İşte Detaylar Uzaktan Online Banka Hesabı Açma Devri 1 Mayısta Başlıyor. İşte Detaylar
İnstagram down: İnstagram neden çöktü? Resmi Açıklama Yapıldı. İnstagram: 'Üzerinde Çalışıyoruz' İnstagram down: İnstagram neden çöktü? Resmi Açıklama Yapıldı. İnstagram: "Üzerinde Çalışıyoruz"
Facebook ve İnstagram Çöktü mü ? Neden giriş Yapılmıyor ? 9 Nisan Facebook ve İnstagram Çöktü mü ? Neden giriş Yapılmıyor ? 9 Nisan
Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? 9 Nisan Instagram'da durduruldu hatası Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? 9 Nisan Instagram’da durduruldu hatası
Son Dakika. 23.1 Milyonluk Bitcoin Çalındı. 120 bin den Fazla Bilgisayar Hacklendi Son Dakika. 23.1 Milyonluk Bitcoin Çalındı. 120 bin den Fazla Bilgisayar Hacklendi
YemekSepeti Kullanıcılarına Veri Güvenliği Hakkında Önemli Bilgilendirme maili yolladı YemekSepeti Kullanıcılarına Veri Güvenliği Hakkında Önemli Bilgilendirme maili yolladı
Bir okula yapılan siber saldırıda öğrencilerin ödevleri yok edildi Bir okula yapılan siber saldırıda öğrencilerin ödevleri yok edildi
Siber Saldırılar Giderek Artmaya devam ediyor. Bir çok Önemli Şirket ve Devlet bilgileri Hacklendi. Siber Saldırılar Giderek Artmaya devam ediyor. Bir çok Önemli Şirket ve Devlet bilgileri Hacklendi.
Yenişehir Belediyesinden çocuklara 'robotik kodlama eğitimi' Yenişehir Belediyesinden çocuklara 'robotik kodlama eğitimi'
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Elon Musk Takipçilerine sordu: Tesla'da Doge Kabul Edelim mi ?

Elon Musk’tan flaş anket: Tesla’nın Dogecoin kabul etmesini istiyor musunuz?

Windows 10X: Microsoft Çift Ekranlı Cihazlar için Tasarladığı İşletim Sistemini Askıya Aldı!.

Microsoft'un başlangıçta çift ekranlı cihazlarda çalışmak üzere tasarladığı iddialı işletim sistemi Windows 10X'in iptal edildiği bildirildi.

PlayStation 5 2022'de Yeniden Tasarlanarak Piyasaya Çıkacak!..

PlayStation 5, oyun konsolunun performansını artırabilecek raporlara göre teknik özelliklerde yeni bir dahili destek alıyor olabilir. İşte bildiğimiz her şey.

Facebook Messenger ile 50 kişiye kadar video ve grup video görüşmeleri yapabilirsiniz. İşte Detaylar.

Facebook Messenger, Messenger Odalarını kullanarak 50'ye kadar kişiyle bire bir video görüşmeleri ve grup video görüşmeleri yapmanızı sağlar. İşte Detaylar..

Dikkat!: PARİBU'da Şikayetler Arttı. 14.326 Toplam Şikayet Mevcut!. Kripto Para Firması Tehlikede mi?

Paribu'da Nisan Ayın'da Şikayetler ` Arttı. Kullanıcı Şikayetleri Artmaya devam ediyor.

Twitter'de Devrim Niteliğindeki Özellik Cash App Test Ediliyor. Twitter'den Açıklama geldi.

Twitter'de Devrim Niteliğindeki Özellik Test Ediliyor. Twitter'de Kullanıcılar Arası Para Transfer Özelliği! Açıklama Geldi

Whatsapp Kullanıcıları İçin Kritik Geri Sayım Başladı. Son 9 Gün. İşte Detaylar...

Yeni gizlilik sözleşmesi kararında ısrarcı olan WhatsApp'ın, ocak ayında gelen tepkiler üzerine uzattığı süre dolmak üzere. 15 Mayıs itibarıyla sözleşmeyi kabul etmeyenlerin hesapları ağustos ayında silinecek.

Whatsapp Web Görüntülü Arama Özelliği Eklendi!.. İşte detaylar..

WhatsApp Web'de Görüntülü arama dönemi başladı. Dünyaca ünlü haberleşme platformu WhatsApp yeni uygulamasıyla ilgili tanıtım mesajları gönderilmeye başladı. Peki, WhatsApp Web'de Görüntülü arama nasıl yapılır? İşte merak edilip araştırılan detaylar...

Telegram Çok büyük bir adım atıyor... Çok Yeni Özellik Geliyor... Telegram kullanıcıları bu özelliği sevecek...

WhatsApp'ın en büyük rakibi Telegram, yeni özelliğini resmi olarak duyurdu. Çok yakında görüntülü ve sesli grup sohbetleri yapılabilecek.

Atmosferi temizleyen sürücüsüz otomobil 2023'te piyasaya çıkıyor. Bir çok özellik var İşte Detaylar.

Çinli otomobil üreticisi IM Motors için, etrafındaki kirli havayı temizleyebilen çevreci bir otomobil konsepti geliştirildi. Airo adı verilen sürücüsüz otomobilin 2023 yılında üretilmeye başlanacağı açıklandı. Bununla birlikte otomobil, sahip olduğu çift kişilik bir yatağa dönüşebilen dev masası ve entegre ekranlarıyla kullanıcılarına sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirmeyi vaat ediyor.

Uzaktan Online Banka Hesabı Açma Devri 1 Mayısta Başlıyor. İşte Detaylar

Türkiye Bankalar Birliği (TBB), bankaların 1 Mayıs'tan itibaren, uzaktan kimlik tespiti yaparak mobil cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla müşteri kabul edebileceklerini duyurdu.

İnstagram down: İnstagram neden çöktü? Resmi Açıklama Yapıldı. İnstagram: "Üzerinde Çalışıyoruz"

Instagram çöktü mü? sorusu sosyal paylaşım platformunda yaşanan sorun sonrası kullanıcıların gündemine geldi. Instagram'ın neden açılmadığı ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından Instagram'da sorun yaşanıyor. Diğer sosyal medya uygulaması olan Twitter'da kullanıcılar karşılarına çıkan ' Instagram durduruldu hatası' ile ilgili paylaşımları ile yaşadıkları problemi dile getiriyor. İşte, 9 Nisan Instagram sorunu ile ilgili ayrıntılı bilgiler

Facebook ve İnstagram Çöktü mü ? Neden giriş Yapılmıyor ? 9 Nisan

Facebook'a ve İnstagram'a girmek isteyen vatandaşlar şu saatlerde bir sorun ile karşı karşıya kaldı. Bir çok sosyal medya uygulamasına şuan için erişim sağlanamıyor.

Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? 9 Nisan Instagram’da durduruldu hatası

Instagram çöktü mü? sorusu sosyal paylaşım platformunda yaşanan sorun sonrası kullanıcıların gündemine geldi. Instagram’ın neden açılmadığı ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından Instagram’da sorun yaşanıyor. Diğer sosyal medya uygulaması olan Twitter'da kullanıcılar karşılarına çıkan ' Instagram durduruldu hatası' ile ilgili paylaşımları ile yaşadıkları problemi dile getiriyor. İşte, 9 Nisan Instagram sorunu ile ilgili ayrıntılı bilgiler

Bir okula yapılan siber saldırıda öğrencilerin ödevleri yok edildi

Bir okula yapılan "önemli" bir siber saldırıda öğrencilerin ödevleri yok edildi.

Siber Saldırılar Giderek Artmaya devam ediyor. Bir çok Önemli Şirket ve Devlet bilgileri Hacklendi.

ABD'de güvenlik sistemleri hizmeti veren Verkada, hacker saldırısının hedefi oldu. Hackerlar, aralarında Tesla ve Cloudflare gibi şirketlerin yanı sıra hastane ve polis merkezlerinin de bulunduğu 150 bin güvenlik kamerasının görüntülerini ele geçirdi.

YemekSepeti Hacklendi!. Üyelerin Bilgileri Ele Geçirildi

Yemeksepeti, siber saldırıya uğradığını duyurdu. Açıklamada, kullanıcıların hesap bilgilerinin bir kısmının ele geçirildiği belirtildi.

Toplam 44 haber.