Genel

Büyükşehir Belediyesinin müzisyenlere desteği devam ediyor Büyükşehir Belediyesinin müzisyenlere desteği devam ediyor
Köpeğe Bu işkenceyi Yapan İnsan Olamaz!... Köpeğe Bu işkenceyi Yapan İnsan Olamaz!...
Bu Hafta Yasak var mı? Hafta Sonu Yasağı Ne zaman Kalkıyor? Hafta sonu Yasağı Olacak mı? Bu Hafta Yasak var mı? Hafta Sonu Yasağı Ne zaman Kalkıyor? Hafta sonu Yasağı Olacak mı?
Vali Su, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığını ziyaret etti Vali Su, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığını ziyaret etti
Toroslar Belediyesi'nin Gençlik Kampı coşkuyla sona erdi Toroslar Belediyesi'nin Gençlik Kampı coşkuyla sona erdi
Vali Su, Mut'ta projeleri yerinde inceledi Vali Su, Mut'ta projeleri yerinde inceledi
Bilinçli Evlilik Atölyesi sona erdi Bilinçli Evlilik Atölyesi sona erdi
Mersin'deki şişman boksör heykeli espri konusu oldu Mersin'deki şişman boksör heykeli espri konusu oldu
Roman müzisyenler Başkan Gültak'ı ziyaret etti Roman müzisyenler Başkan Gültak'ı ziyaret etti
Seçer: 'Belediye başkanı ile muhtarlar işbirliği yapmak durumunda' Seçer: 'Belediye başkanı ile muhtarlar işbirliği yapmak durumunda'
Sarıulak zeytinyağı tescillendi Sarıulak zeytinyağı tescillendi
Mersin'de su kaynakları yangın sezonuna hazır Mersin'de su kaynakları yangın sezonuna hazır
Mersin'in Ayasofya'sı: 'Alahan Manastırı' Mersin'in Ayasofya'sı: 'Alahan Manastırı'
Berfu Yenenler'den havuz başı paylaşımı: İki tür insan vardır Berfu Yenenler'den havuz başı paylaşımı: İki tür insan vardır
Babalar Günü ne zaman? Babaya ne hediye alınır ? Babalar günü bu pazar mı ? Babalar Günü ne zaman? Babaya ne hediye alınır ? Babalar günü bu pazar mı ?
Tarsus'taki grup yollarında yenileme çalışması başlatıldı Tarsus'taki grup yollarında yenileme çalışması başlatıldı
SON DAKİKA: İçişleri Bakanlığı sokağa çıkma yasağı saatleri! Hafta sonu, hafta içi ve bugün sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor? SON DAKİKA: İçişleri Bakanlığı sokağa çıkma yasağı saatleri! Hafta sonu, hafta içi ve bugün sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
Vali Su'dan jandarmaya 182'nci yıl ziyareti Vali Su'dan jandarmaya 182'nci yıl ziyareti
Amca istedi, Başkan Yılmaz gelinin kuşağını bağladı Amca istedi, Başkan Yılmaz gelinin kuşağını bağladı
Mersin'de çocuklar resimlerle pandemiyi anlattılar Mersin'de çocuklar resimlerle pandemiyi anlattılar
Genel Haberleri

Büyükşehir Belediyesinin müzisyenlere desteği devam ediyor

Mersin Büyükşehir Belediyesinin yerel müzisyenlere destek vermek amacıyla düzenlediği sosyal mesafeli konserler, Halkkent Mahallesinde kurulan sahne ile 4 noktaya ulaştı. Düzenlenen konserler sayesinde müzisyenler pandeminin ekonomik yükünü biraz olsun atma fırsatı bulurken, vatandaşlar da keyifli zaman geçiriyor.

Köpeğe Bu işkenceyi Yapan İnsan Olamaz!...

MERSİN (İHA) – Mersin'de, hayvanlara akıl almaz işkencelerden biri yaşandı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, bir köpeği belinden çelik telle ormanda bir ağaca bağlayarak ölüme terk etti. Yaklaşık 2 ay önce yaşanan olayda, mantar toplayan vatandaşlar tarafından ölmek üzereyken bulunan köpek, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun çabalarıyla hayata tutunmayı başardı. Köpeğin belindeki çelik tel izleri yürekleri sızlatırken, belinin incecik kalması dikkat çekti.

Bu Hafta Yasak var mı? Hafta Sonu Yasağı Ne zaman Kalkıyor? Hafta sonu Yasağı Olacak mı?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı saatleri... Cumartesi pazar sokağa çıkma yasağı var mı? 19-20 Haziran 2021

Vali Su, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığını ziyaret etti

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Sahil Güvenlik Komutanlığının 39'uncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığını ziyaret etti.

Toroslar Belediyesi'nin Gençlik Kampı coşkuyla sona erdi

Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi'nin, 7-18 Haziran tarihleri arasında 12-16 yaş grubuna yönelik 4 dönem düzenlediği ve ilçenin dört bir yanından 640 gencin katıldığı Gençlik Kampı, sona erdi.

Vali Su, Mut'ta projeleri yerinde inceledi

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mut ilçesini ziyaret ederek, yapımı devam eden yatırım ve projeleri yerinde inceledi.

Bilinçli Evlilik Atölyesi sona erdi

Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi'nin aile içi iletişimi güçlendirmek amacıyla hayata geçirdiği Bilinçli Evlilik Atölyesi, kapanış programıyla sona erdi.

Mersin'deki şişman boksör heykeli espri konusu oldu

Sosyal medya kullanıcıları tarafından boks şampiyonu Sinan Şamil Sam'a ait olduğu öne sürülerek paylaşımda bulunulan, ancak 2013 Akdeniz Oyunları öncesi Mersin'e gelen Güney Koreli heykel sanatçısı Kim Won Geun tarafından yapıldığı ortaya çıkan şişman boksör heykeli, kentte espri konusu oldu.

Roman müzisyenler Başkan Gültak'ı ziyaret etti

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, pandemi döneminde zor günler yaşayan Roman müzisyenlerin taleplerini dinledi, belediye olarak müzisyenlere ellerinden gelen desteği sunmaya çalıştıklarını söyledi.

Seçer: 'Belediye başkanı ile muhtarlar işbirliği yapmak durumunda'

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, daha faydalı, etkin ve sonuç alınabilecek hizmetler yapılabilmesi için muhtarlarla iş birliğinin önemine vurgu yaparak, 'Belediye başkanı ile muhtar mutlaka iş birliği yapmak durumundadır' dedi.

Sarıulak zeytinyağı tescillendi

Mersin'in Tarsus ilçesinde 2018 yılında tescil edilen Tarsus'a özgü Sarıulak zeytininden sonra bin bir emekle üretilen zeytinyağı da coğrafi işaret olarak tescillendi.

Mersin'de su kaynakları yangın sezonuna hazır

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü sorumluluk alanlarındaki su kaynaklarının yangın sezonuna hazır hale getirildi bildirildi.

Mersin'in Ayasofya'sı: 'Alahan Manastırı'

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan ve Hıristiyanlığın hac yollarından biri olarak bilinen Mersin'in Mut ilçesindeki Alahan Manastırı, 1500 yıla direnen yapılarıyla tarihi bir yolculuğa çıkmak isteyen yerli turistlerin ilgi noktası oldu.

Berfu Yenenler'den havuz başı paylaşımı: İki tür insan vardır

Berfu Yenenler'den havuz başı paylaşımı: İki tür insan vardır

Babalar Günü ne zaman? Babaya ne hediye alınır ? Babalar günü bu pazar mı ?

Babalar Günü için artık kısa bir süre kaldı, sürpriz yaparak babasını sevindirmek isteyenler en anlamlı hediye ve en güzel kutlama mesajlarını araştırmaya başladı. Babalar Günü 20 Haziran Pazar günü kutlanacak. Bu yıl Babalar Günü hediyesi olarak en çok yine gömlek, çakmak, kartvizitlik ve forma gibi seçenekleri tercih ediliyor.

Tarsus'taki grup yollarında yenileme çalışması başlatıldı

Mersin Büyükşehir Belediyesince, Tarsus ilçesinin ova bölgesinde yer alan ve tarım ürünleriyle öne çıkan Halitağa, Akarsu, Kelahmet ve Egemen grup yolunda yenileme çalışması başlatıldığı bildirildi.

SON DAKİKA: İçişleri Bakanlığı sokağa çıkma yasağı saatleri! Hafta sonu, hafta içi ve bugün sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

SON DAKİKA: İçişleri Bakanlığı sokağa çıkma yasağı saatleri! Hafta sonu, hafta içi ve bugün sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

Vali Su'dan jandarmaya 182'nci yıl ziyareti

MERSİN (İHA) – Mersin Valisi Ali İhsan Su, Jandarma Teşkilatının 182'nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Amca istedi, Başkan Yılmaz gelinin kuşağını bağladı

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, yeğeninin düğününe katılamayan askeri personelin sosyal medya üzerinden yaptığı talep üzerine gelinin kuşağını bağladı.

Toplam 527 haber.