Güncel

Silifke'de çıkan yangın da evi ve çeyizleri kül olan Fatma'ya 1 minibüs dolusu çeyiz geldi Silifke'de çıkan yangın da evi ve çeyizleri kül olan Fatma'ya 1 minibüs dolusu çeyiz geldi
Aydıncık'a giden yardım kolisinde çıkan not duygulandırdı Aydıncık'a giden yardım kolisinde çıkan not duygulandırdı
Yüksek Askeri Şura kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Yüksek Askeri Şura kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Mersin'de gezilecek yerler: Akdeniz'in güzel şehri Mersin'in gezilecek en güzel yerleri… Mersin'de gezilecek yerler: Akdeniz’in güzel şehri Mersin’in gezilecek en güzel yerleri…
Mersin'in kaç ilçesi var? Mersin ilçeleri hangi bölgede? Mersin'de Tarihi yerler ve Mersin'de gezilecek yerler Mersin'in kaç ilçesi var? Mersin ilçeleri hangi bölgede? Mersin'de Tarihi yerler ve Mersin'de gezilecek yerler
MERSİN ne demek? Mersin anlamı nedir? Mersin TDK sözlük anlamı MERSİN ne demek? Mersin anlamı nedir? Mersin TDK sözlük anlamı
Nüve ne demek? Nüve çeşitliliği nedir? Nüve TDK sözlük anlamı nedir? Nüve ne demek? Nüve çeşitliliği nedir? Nüve TDK sözlük anlamı nedir?
Oba ne demektir? Oba nereye denir? Oba TDK sözlük anlamı nedir? Oba ne demektir? Oba nereye denir? Oba TDK sözlük anlamı nedir?
Ordino nedir? Ordino ne demektir? Ordino sözlük anlamı nedir? Ordino nedir? Ordino ne demektir? Ordino sözlük anlamı nedir?
Öykünme nedir? Öykünme ne demektir? Öykünme TDK sözlük anlamı nedir? Öykünme nedir? Öykünme ne demektir? Öykünme TDK sözlük anlamı nedir?
Organizma nedir? Organizma TDK anlamı, Organizma Sözlük anlamı nedir? Organizma nedir? Organizma TDK anlamı, Organizma Sözlük anlamı nedir?
Özeleştiri nedir? Özeleştiri anlamı TDK anlamı Özeleştiri nedir? Özeleştiri anlamı TDK anlamı
ÖZ ne demek? ÖZ sözlük anlamı nedir? ÖZ ne demek? ÖZ sözlük anlamı nedir?
Palavra Ne Demek? TDK Sözlük Anlamı Nedir? Palavra Ne Demek? TDK Sözlük Anlamı Nedir?
Palamar Ne demek? TDK Sözlük Anlamı Ne Demek? Palamar Ne demek? TDK Sözlük Anlamı Ne Demek?
Denizi Kirleten gemiye 1 milyon 355 bin TL para cezası uygulandı Denizi Kirleten gemiye 1 milyon 355 bin TL para cezası uygulandı
Bakan Yardımcısı İnce, Mersin'de yangından zarar gören vatandaşlarla buluştu Bakan Yardımcısı İnce, Mersin'de yangından zarar gören vatandaşlarla buluştu
Düğün hazırlığı yapan Fatma'nın çeyizi yangında kül oldu Düğün hazırlığı yapan Fatma'nın çeyizi yangında kül oldu
Akdeniz Belediyesi yangından etkilenen hayvanların ihtiyaçlarını karşıladı Akdeniz Belediyesi yangından etkilenen hayvanların ihtiyaçlarını karşıladı
Güncel Haberleri

Silifke'de çıkan yangın da evi ve çeyizleri kül olan Fatma'ya 1 minibüs dolusu çeyiz geldi

Mersin'in Silifke ilçesinde düğün hazırlığı yaparken evi ve çeyizi orman yangınında kül olan Fatma Tan'a hayırseverler bir minibüs dolusu çeyiz getirip teslim etti.

Aydıncık'a giden yardım kolisinde çıkan not duygulandırdı

Mersin’in Aydıncık ilçesinde çıkan orman yangınının ardından bölgeye gönderilen yardım kolilerinin birinden çıkan not herkesi duygulandırdı. Minik Cemre’nin yazdığı notu Orman Genel Müdürlüğü de sosyal ağ hesaplarından paylaşarak, "Sevgili Cemre, güzel kalbinle yazdığın bu not bizleri çok duygulandırdı. Sen de merak etme sana yeşil bir vatan bırakacağız" söylendi.

Yüksek Askeri Şura kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, 29 general ve amiral kadrosuzluk sebebiyle emekliye sevk edilirken, 17 general ve amiral bir üst rütbeye, 56 albay ise general ve amiralliğe terfi ettirildi.

Son dakika: Meteoroloji'den beklenen haber! Akdeniz bölgesine yağış geliyor

Son dakika haberine göre; Meteorolojinin tahminlerine göre Mersin, Antalya ve Adana'da cumartesi ve pazar yağış bekleniyor.

Mersin'de gezilecek yerler: Akdeniz’in güzel şehri Mersin’in gezilecek en güzel yerleri…

Binlerce seneden bu yana verimli topraklarıyla, doğal güzellikleri ve şifalı sularıyla, 108 km'lik doğal koylarının beraberinde pek çok uygarlığın kurulmuş olduğu Mersin'in gezilecek tarihi ve turistik yerlerini sizler için derledik...

Mersin'in kaç ilçesi var? Mersin ilçeleri hangi bölgede? Mersin'de Tarihi yerler ve Mersin'de gezilecek yerler

Mersin, Türkiye’nin güneyinde yer alan kalabalık bir liman kentidir. Tarihi milattan önceye dayanan bu şehirde gezilip görülebilecek sayısız alan bulunur. Biz de Mersin ile alakalı sorulan; Mersin ilçeleri neler, hangi bölgede, Mersin’de gezilecek ve tarihi yerler nereler gibi soruları sizler için araştırdık.

MERSİN ne demek? Mersin anlamı nedir? Mersin TDK sözlük anlamı

Yeni duyulan kelimelerin anlamlarını öğrenme güdüsü sonucunda o sözcüğün ne anlama geldiği ister istemez merak ediliyor. Mersin ne demek? Gündelik yaşamımızda fazlaca karşımıza çıkan mersin ne anlama gelir? Kökeni enteresan olan mersin kelimesini ilk kez işiten kişiler Google üzerinden TDK'ya göre mersin ne demek? Sorusunun cevabını arıyor. Peki, mersin kelimesinin kökeni ne mersin kelimesinin kaç anlamı var, TDK'ye göre manası nedir?

Nüve ne demek? Nüve çeşitliliği nedir? Nüve TDK sözlük anlamı nedir?

Çoğu kelime Türkçede devamlı kullanılır. Bu sebeple anlamları bir çok kişi tarafından biliniyor. Ancak bazı kelimeler çok fazla kullanılmadığı için anlamları bilinmez. Nüve de bunlardan bir tanesidir. Nüve ne demek, TDK sözlük manası nedir? Nüve çeşitleri nelerdir? Tüm ayrıntıları ile derledik.

Oba ne demektir? Oba nereye denir? Oba TDK sözlük anlamı nedir?

Kelimelerin anlamları daima için merak konusu olmaktadır. Bu sebeple insanlar bir çok kelimenin anlamıyla ilgili araştırmalar yapmaktadır. Oba da bu kelimelerden bir tanesidir. Oba ne demek, TDK sözlük manası nedir? Oba nereye denir? Tüm ayrıntıları ile derledik.

Ordino nedir? Ordino ne demektir? Ordino sözlük anlamı nedir?

Ticaret, hayatın ve düzenin sürmesi için gereken alışverişin ortak adıdır. Ticari hayatta işlemlere verilen bazı isimler vardır. Ordino terimini ilk defa duymuş olabilirsiniz. Ticari hayatla ilgili olan ordino ne demektir? Eğer ordino terimini ilk defa duyuyorsanız ve ordino işlem ne demektir ayrıntıları ile derledik.

Öykünme nedir? Öykünme ne demektir? Öykünme TDK sözlük anlamı nedir?

Günlük yaşamda insanlar bir çok kelime kullanırlar. Bu kelimelerin çoğu insanlarca bilinirken bir takımı bilinmez. Bu sebeple bilinmeyen kelimeler ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Öykünme nedir? Öykünmek TDK sözlük anlamı ne demek ayrıntıları ile derledik.

Organizma nedir? Organizma TDK anlamı, Organizma Sözlük anlamı nedir?

Dünyanın pek çok farklı ülkesinde ortak şekilde organizma kelimesi kullanılıyor. Farklı yazılışları ile birlikte anlamı üzerinden hayatın temelini de oluşturduğunu söylemek mümkün. Peki, organizma nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? Organizma çeşitleri nelerdir ayrıntıları ile derledik.

Özeleştiri nedir? Özeleştiri anlamı TDK anlamı

Dilimizde kendisine has anlamı olan binlerce kelime bulunur. Bu kelimelerin hepsini gerçek manası ile bilmek olanaklı değildir. Özeleştiri ara sıra karşımıza çıkan Türkçe kelimelerden bir tanesidir. Peki, özeleştiri nedir? TDK sözlüğüne göre özeleştiri ne demektir? Özeleştiri yapmak ne demektir ayrıntıları ile derledik.

ÖZ ne demek? ÖZ sözlük anlamı nedir?

Eski Türkçe sözcüklerden bir tanesi olan öz, 8. Yüzyıldan beri kullanılıyor. Sözlük anlamı ''can'' olan öz kelimesinden türetilen pek çok sözcük, çağımızda de sık olarak kullanılmaktadır. Örnekler: 1- Özgürlük 2- Özveri 3- Özgün 4- Özgü 5- Öznel Ülkemizdeki en popüler isimler arasında yer alan Özgür, Özlem ve Özge isimleri de bu kelimeden türetilmiştir. Öz ne demek? Öz kelimesi TDK sözlük manası nedir ayrıntıları ile derledik.

Palavra Ne Demek? TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Taşıdığı anlam ile birlikte en çok kullanılacak olan sözcükler içerisinde palavra kelimesi gelir. Aynı zamanda palavra atmak kelime grubu üzerinden de değerlendirildiğini söylemek mümkün. Peki, Palavra ne demek, TDK sözlük manası nedir? Palavra atmak ne demektir ayrıntıları ile derledik.

Palamar Ne demek? TDK Sözlük Anlamı Ne Demek?

Palamar çok önemli bir malzeme olmasıyla birlikte gemiler için kullanılır. Hangi amaçla kullanıldığı ise web üzerinden merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Peki, palamar nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? Palamar ne işe yarar ayrıntıları ile derledik.

Denizi Kirleten gemiye 1 milyon 355 bin TL para cezası uygulandı

MERSİN (İHA) – Mersin Büyükşehir Belediyesi, denizi kirlettiği tespit edilen bir gemiye 1 milyon 355 bin TL para cezası uyguladı.

Bakan Yardımcısı İnce, Mersin'de yangından zarar gören vatandaşlarla buluştu

Orman yangınları nedeniyle Mersin'de bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Aydıncık ilçesine bağlı Karaseki ve Duruhan mahallelerinde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Düğün hazırlığı yapan Fatma'nın çeyizi yangında kül oldu

Mersin'in Silifke ilçesinde 1 ay sonra evlenecek Fatma Tan'ın çeyizi çıkan orman yangınında evle birlikte kül oldu.

Toplam 444 haber.