Osmaniye

3. Lig: Osmaniyespor FK: 2 - Esenler Erokspor: 0 3. Lig: Osmaniyespor FK: 2 - Esenler Erokspor: 0
Düziçi'nde 100 yataklı devlet hastanesinin yapımına başlandı Düziçi'nde 100 yataklı devlet hastanesinin yapımına başlandı
Osmaniye'de tarihi eser operasyonu: 1 gözaltı Osmaniye'de tarihi eser operasyonu: 1 gözaltı
'Çok yüksek riskli' Osmaniye'de vali sahaya indi vatandaşı tek tek uyardı 'Çok yüksek riskli' Osmaniye'de vali sahaya indi vatandaşı tek tek uyardı
Tarihi dizilerden etkilenip savaş aletleri üretmeye başladı Tarihi dizilerden etkilenip savaş aletleri üretmeye başladı
Antalya'ya gittikten sonra iki aydır haber alınamayan genç bulundu Antalya'ya gittikten sonra iki aydır haber alınamayan genç bulundu
'Göçmen kaçakçılığı' suçundan aranan şahıs uygulamada yakalandı 'Göçmen kaçakçılığı' suçundan aranan şahıs uygulamada yakalandı
Hatay'dan getirilen Türk bayrağı Osmaniye'de teslim alındı Hatay'dan getirilen Türk bayrağı Osmaniye'de teslim alındı
Binlerce demir çubuk kullanıldı, 'Toros Tekesi'nin heykeli yapıldı Binlerce demir çubuk kullanıldı, 'Toros Tekesi'nin heykeli yapıldı
İki duvar arasına sıkışan köpeği itfaiye kurtardı İki duvar arasına sıkışan köpeği itfaiye kurtardı
Çalışmak için Antalya'ya giden gençten iki aydır haber alınamıyor Çalışmak için Antalya'ya giden gençten iki aydır haber alınamıyor
Osmaniye'de su kanalında tehlikeli serinlik Osmaniye'de su kanalında tehlikeli serinlik
Osmaniye'de 9 koyun çalan 4 hırsız yakalandı Osmaniye'de 9 koyun çalan 4 hırsız yakalandı
Osmaniye'de 'İller ve Destinasyon Bazlı Tanıtım ve Markalaşma Toplantısı' yapıldı Osmaniye'de 'İller ve Destinasyon Bazlı Tanıtım ve Markalaşma Toplantısı' yapıldı
Vali Yılmaz: 'Normalleşmeye geçmek için tabloyu değiştirmemiz gerekiyor' Vali Yılmaz: 'Normalleşmeye geçmek için tabloyu değiştirmemiz gerekiyor'
Şehitlerin hatıralarının yaşatılacağı 'Şeref Salonu' açıldı Şehitlerin hatıralarının yaşatılacağı 'Şeref Salonu' açıldı
Osmaniye'de 'torbacı' operasyonuna 10 tutuklama Osmaniye'de 'torbacı' operasyonuna 10 tutuklama
Osmaniye'de Afgan mülteci yakalandı Osmaniye'de Afgan mülteci yakalandı
Çalınan klima 14 saatlik görüntü izlenerek bulundu Çalınan klima 14 saatlik görüntü izlenerek bulundu
Devrilen traktörün altında kalan çiftçi hayatını kaybetti Devrilen traktörün altında kalan çiftçi hayatını kaybetti
Osmaniye Haberleri

3. Lig: Osmaniyespor FK: 2 - Esenler Erokspor: 0

Misli.com 3. Lig 3. Grup'ta Osmaniyespor FK, kendi sahasında Esenler Erokspor'u 2-0 mağlup etti.

Düziçi'nde 100 yataklı devlet hastanesinin yapımına başlandı

Osmaniye'nin Düziçi ilçesine yapılacak olan100 yataklı yeni devlet hastanesinin inşaatı temel atma töreni ile başladı.

Osmaniye'de tarihi eser operasyonu: 1 gözaltı

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde düzenlenen tarihi eser operasyonunda 1 kişi gözaltına alındı.

'Çok yüksek riskli' Osmaniye'de vali sahaya indi vatandaşı tek tek uyardı

Sağlık Bakanlığı'nca açıklanan korona virüs tablosunda kırmızı renkle 'Çok yüksek riskli' kategoride yer alan Osmaniye'de cadde ve sokakları tek tek gezerek esnaf ve vatandaşlara korona virüs uyarılarında bulunan Vali Erdinç Yılmaz, bulaşın en önemli kaynaklarından birisi olan ev ziyaretlerinin ertelenmesini istedi.

Tarihi dizilerden etkilenip savaş aletleri üretmeye başladı

Osmaniye'de, görevli olduğu operasyon sırasında çıkan çatışmada yaralandıktan sonra emekli olan 43 yaşındaki Uzman Çavuş Eshabil Avşar, çocukluktan beri bağımlısı olduğu bıçak üretim atölyesi kurdu. Tarihi dizilerden de esinlenerek savaş aletleri de üretmeye başlayan Avşar, içindeki bıçak sevdasını doyurabilmek için de bıçakçı dükkanı açtığını söyledi.

Antalya'ya gittikten sonra iki aydır haber alınamayan genç bulundu

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinden bir süre önce çalışmak için Antalya'ya giden ve yakınlarının iki aydır haber alamadığı kayıp olarak aranan kepçe operatörü polis tarafından bulundu.

'Göçmen kaçakçılığı' suçundan aranan şahıs uygulamada yakalandı

Osmaniye'de, Susurluk İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından 'Göçmen kaçakçılığı' suçundan aranan şahıs uygulama noktasında gözaltına alındı.

Hatay'dan getirilen Türk bayrağı Osmaniye'de teslim alındı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü bünyesinde organize edilen Anadolu Gönül Yolu projesi kapsamındaki '18 Mart 2021 Şehitler Günü 81 Genç 81 Bayrak' etkinliği çerçevesinde Osmaniye Valiliğinde bayrak teslim töreni yapıldı.

Binlerce demir çubuk kullanıldı, 'Toros Tekesi'nin heykeli yapıldı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Yüksek Lisans Master dersleri kapsamında, 175 kilo demir kullanılarak 8 hafta içerisinde binlerce demir çubuğun bir araya getirilmesiyle Torosların simgesi haline gelen Toros Tekesi'nin heykeli yapıldı.

İki duvar arasına sıkışan köpeği itfaiye kurtardı

Osmaniye'de müstakil evin duvarı ile bahçe duvarı arasına giren köpek iki duvar arasında sıkıştı. İtfaiye ekiplerinin kazma yardımıyla duvarı kırması sonucu sıkıştığı yerden çıkartılan köpek, barınağa teslim edildi.

Çalışmak için Antalya'ya giden gençten iki aydır haber alınamıyor

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinden bir süre önce çalışmak için Antalya'ya giden kepçe operatörü Gökhan Bindal'dan yakınları 2 aydır haber alamıyor.

Osmaniye'de su kanalında tehlikeli serinlik

Havaların ısınmaya başladığı Osmaniye'de kar suyuyla beslenen su kanalına giren çocuklar tehlikeye aldırış etmeden yüzerek serinledi.

Osmaniye'de 9 koyun çalan 4 hırsız yakalandı

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde ağıldan 9 koyun çalan şahıslar polisin dur ihtiyarına uymayarak kovalamaca sonucunda yakalandı. Olay yerinde gözaltına alınan 4 şahıstan 1'i tutuklandı.

Osmaniye'de 'İller ve Destinasyon Bazlı Tanıtım ve Markalaşma Toplantısı' yapıldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından 'İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması' kapsamında Osmaniye'nin turizm değerlerinin kapsamlı bir şekilde tanıtımını yapmak yapılan veya yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü 'İller ve Destinasyon Bazlı Tanıtım ve Markalaşma Toplantısı' Vali Erdinç Yılmaz başkanlığında yapıldı.

Vali Yılmaz: 'Normalleşmeye geçmek için tabloyu değiştirmemiz gerekiyor'

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, 'Normalleşme sürecine geçebilmemiz için mutlaka bu tabloyu değiştirmemiz gerekiyor. Eğer bu tabloyu değiştiremezsek sıkıntılı süreç devam edecek' dedi.

Şehitlerin hatıralarının yaşatılacağı 'Şeref Salonu' açıldı

Osmaniye'de jandarma şehitlerinin fotoğraflarının yer aldığı 'Şeref Salonu' İl Jandarma Komutanlığı'nda açıldı.

Osmaniye'de 'torbacı' operasyonuna 10 tutuklama

Osmaniye'de torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 17 şahıstan 10'u tutuklandı.

Osmaniye'de Afgan mülteci yakalandı

Osmaniye'de Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde düzensiz göçmenlere yönelik yapılan denetimler sonucunda yasa dışı yollarla Türkiye girdiği tespit edilen Afgan uyruklu 1 mülteci yakalandı.

Çalınan klima 14 saatlik görüntü izlenerek bulundu

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir iş yerinden çalınan klima JASAT ekiplerinin 14 saatlik görüntü izlemesi sonucu bulunarak sahibine teslim edildi.

Toplam 138 haber.