Osmaniye

cinayete kurban giden Azra Gülendam Haytaoğlu gözyaşları arasında toprağa verildi cinayete kurban giden Azra Gülendam Haytaoğlu gözyaşları arasında toprağa verildi
Antalya'da tecavüze uğradıktan sonra vahşice öldürülen Azra'nın halası konuştu Antalya'da tecavüze uğradıktan sonra vahşice öldürülen Azra'nın halası konuştu
Nerde kaldı mesafe: 14 kişilik minibüsten 20'si kaçak 28 suriyeli çıktı! Nerde kaldı mesafe: 14 kişilik minibüsten 20'si kaçak 28 suriyeli çıktı!
Kazada sıkışan tır sürücüsünü itfaiye ve sağlık ekipleri kurtardı Kazada sıkışan tır sürücüsünü itfaiye ve sağlık ekipleri kurtardı
Osmaniye'de 14 kişilik minibüsten 20'si kaçak 28 mülteci çıktı Osmaniye'de 14 kişilik minibüsten 20'si kaçak 28 mülteci çıktı
Bakan Yanık: 'Kayıpları telafi edeceğiz' Bakan Yanık: 'Kayıpları telafi edeceğiz'
Yangın mağduru vatandaş evine gelen İyi Parti Başkan yardımcısını İçeri almadı! Yangın mağduru vatandaş evine gelen İyi Parti Başkan yardımcısını İçeri almadı!
Devasa alevler gecenin karanlığını kızıla boyadı. Yangına müdahale sürüyor Devasa alevler gecenin karanlığını kızıla boyadı. Yangına müdahale sürüyor
Osmaniye'deki orman yangınına karadan müdahale devam ediyor Osmaniye'deki orman yangınına karadan müdahale devam ediyor
Osmaniye'de orman yangının ulaştığı köyler boşaltılıyor Osmaniye'de orman yangının ulaştığı köyler boşaltılıyor
Osmaniye'deki orman yangınını söndürme çalışmaları sürüyor Osmaniye'deki orman yangınını söndürme çalışmaları sürüyor
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz'dan orman yangını açıklaması Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz'dan orman yangını açıklaması
Yangın bölgesinde köylülerin tedirgin bekleyişi sürüyor Yangın bölgesinde köylülerin tedirgin bekleyişi sürüyor
Orman yangınında dumanlar gökyüzünü kapladı Orman yangınında dumanlar gökyüzünü kapladı
Osmaniye'deki orman yangınını söndürme çalışmaları sürüyor Osmaniye'deki orman yangınını söndürme çalışmaları sürüyor
Osmaniye'de anız yangın korkuttu Osmaniye'de anız yangın korkuttu
Osmaniye'de ikinci orman yangını Osmaniye'de ikinci orman yangını
Osmaniye'de orman yangını Osmaniye'de orman yangını
Boruları Ankara'ya götürmeyip Konya'da satmak isterken yakalandılar Boruları Ankara'ya götürmeyip Konya'da satmak isterken yakalandılar
Osmaniye'de ekmekte gramaj denetimi Osmaniye'de ekmekte gramaj denetimi
Osmaniye Haberleri

cinayete kurban giden Azra Gülendam Haytaoğlu gözyaşları arasında toprağa verildi

Antalya’da kaybolduktan 5 gün sonra cinayete kurban gittiği anlaşılan ve cesedi parçalanmış şekilde ormanda bulunan üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu, memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi.

Antalya'da tecavüze uğradıktan sonra vahşice öldürülen Azra'nın halası konuştu

Antalya’da tecavüze uğradıktan sonra öldürülerek cesedi vahşice parçalara ayrılan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nun halası Mine Haytaoğlu, "Kadına, insana karşı şiddetle mücadele ederken kendi bu yolda gitti. Bizim acımızı görün bunlar cezasız kalmasın" dedi.

Nerde kaldı mesafe: 14 kişilik minibüsten 20'si kaçak 28 suriyeli çıktı!

Osmaniye’de uygulama noktasında polis memurunun şüphe üzerine durdurduğu 14 kişilik minibüsten 20’si kaçak 28 Suriyeli mülteci çıktı. Göçmen kaçakçılığı suçundan hakkında adli işlem başlatılan araç şoförüne ise 53 bin TL idari para cezası kesildi.

Kazada sıkışan tır sürücüsünü itfaiye ve sağlık ekipleri kurtardı

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde seyir halindeyken öndeki tıra çarpan tır sürücüsü kabin kısmında sıkıştı. Feci kazada yaralı sürücüyü kaza yerine gelen itfaiye ve sağlık ekipleri yaklaşık yarım saat süren çalışmanın ardından sıkıştığı yerden çıkarttı.

Osmaniye'de 14 kişilik minibüsten 20'si kaçak 28 mülteci çıktı

Osmaniye'de uygulama noktasında polisin şüphe üzerine durdurduğu 14 kişilik minibüsten 20'si kaçak 28 Suriyeli mülteci çıktı. Göçmen kaçakçılığı suçundan hakkında adli işlem başlatılan araç şoförüne ise 53 bin TL idari para cezası kesildi.

Bakan Yanık: 'Kayıpları telafi edeceğiz'

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Osmaniye'deki orman yangınlarıyla ilgili olarak, 'Can kaybı olmaması bizim için önemlidir. Onun dışındaki bütün kayıpları Allah'ın izniyle telafi edeceğiz. Vatandaşımızın telef olan hayvanı varsa onların bedelleri ev eşyaları için ödenekleri çıkardık. Hemen dağıtılmaya başlanacak. Onun dışında yanan konutlarla alakalı konut desteğin de hiçbir sıkıntı olamayacak. Hasar durumları belirlendikten sonra tam hasarlı konutların da çok hızlıca yapımı sağlanacak' dedi.

Yangın mağduru vatandaş evine gelen İyi Parti Başkan yardımcısını İçeri almadı!

Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı Karatepe köyünde bir vatandaş, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Arzu Önşen’in orman yangınında yanan evine girmesine izin vermedi.

Devasa alevler gecenin karanlığını kızıla boyadı. Yangına müdahale sürüyor

Osmaniye’nin Kazmaca köyünde başlayan ve kontrol altına alınamayan orman yangınında devasa alevler gecenin karanlığını kızıla boyadı.

Osmaniye'deki orman yangınına karadan müdahale devam ediyor

Osmaniye'nin Karacalar köyünde çıkan orman yangınına havanın kararmasından dolayı havadan müdahaleye ara verilirken, yangına karadan müdahale devam ediyor.

Osmaniye'de orman yangının ulaştığı köyler boşaltılıyor

Osmaniye'nin Kazmaca köyünde başlayan orman yangını gece saatlerinde büyüyerek devam ediyor. Yangının ilerlediği köyler boşaltılıyor.

Osmaniye'deki orman yangınını söndürme çalışmaları sürüyor

Osmaniye'nin Kadir ilçesinde çıkan orman yangınına ekiplerin müdahalesi devam ediyor.

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz'dan orman yangını açıklaması

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, orman yangınına ilişkin İlk bulgular yangının elektrik tellerinden çıktığı yönünde bir tespitimiz var. Çalışmalar sürüyor. dedi.

Yangın bölgesinde köylülerin tedirgin bekleyişi sürüyor

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde çıkan orman yangınında köylülerin tedirgin bekleyişi devam ederken ekipler alevlerin önüne geçebilmek için iş makineleri ile hat açma çalışmalarını sürdürüyor.

Orman yangınında dumanlar gökyüzünü kapladı

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde çıkan orman yangınında dumanlar gökyüzünü kapladı.

Osmaniye'deki orman yangınını söndürme çalışmaları sürüyor

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde çıkan orman yangınını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor.

Osmaniye'de anız yangın korkuttu

Osmaniye'de bir tarlada çıkan anız yangını bölgedeki konutlara sıçramadan itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Osmaniye'de ikinci orman yangını

Osmaniye merkeze bağlı Dereobası köyünde bir orman yangını daha çıktı.

Osmaniye'de orman yangını

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale edilirken bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi.

Boruları Ankara'ya götürmeyip Konya'da satmak isterken yakalandılar

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde boru işletmeciliği yapan bir firmadan Ankara'ya götürülmek üzere teslim alınan ve piyasa değeri 450 bin 888 lira olan 27 ton galvanizli boruyu Konya'da başka bir firmaya satmak isteyen 2 şüpheli yakalandı.

Toplam 711 haber.