Mersin'de Filenin Sultanları'na Kadın mehteranlardan marşlı destek geldi

Mersin'in Erdemli ilçesinde 33 kadından oluşan kadın mehteran takımı, Filenin Sultanları'nın Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda yarı finale uzandığı karşılaşmayı yurttaşlarla beraber takip etti. Kadın mehteranlar Polonya'ya set vermeyen A Milli Kadın Voleybol Takımımızı İzmir Marşı ile destekledi. Millilerin maçı kazanmasıyla büyük coşku yaşandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Mersin’in Erdemli ilçesinde 33 kadından oluşan kadın mehteran takımı, Filenin Sultanları’nın Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda yarı finale uzandığı karşılaşmayı yurttaşlarla beraber takip etti. Kadın mehteranlar Polonya’ya set vermeyen A Milli Kadın Voleybol Takımımızı İzmir Marşı ile destekledi. Millilerin maçı kazanmasıyla büyük coşku yaşandı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı, yarı finale çıkmak için Polonya ile karşılaştı. Erdemli ilçesinde yurttaşlar belediyenin sahil bandında kurmuş olduğu dev ekrandan mücadeleyi izledi. Belediyenin kadın mehteran takımı da tam kadro mücadeleyi takip etti, marşlarla da milli takıma destek verdi.

Mehteran takımında görevli Nazlı Can, "Maçı heyecan ile izliyoruz, yurttaşlarımızla beraber. Güzel geçiyor, biz kazanacağız bundan eminiz" dedi.

Şengül Göktepe ise, "Erdemli Belediyesi mehteranı olarak burda İzmir Marşı ile maçımızı başlattık. İnşallah kazanacağız. Çok heyecanlıyız" ifadelerini kullandı.

Filenin Sultanları’nın set vermeden maçı kazanmasıyla beraber yurttaşlar ellerinde bayraklarla, mehter takımı da marşlarla adeta coştu, ortaya ise renkli görüntüler çıktı.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN