Mersin'de Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkilemeye Devam Ediyor

Mersin'de sağanak yağış ve rüzgar Yenişehir, Erdemli, Silifke ve Anamur ilçelerinde de etkili oldu. Rüzgar nedeniyle Yenişehir ilçesinde 2 aracın üzerine ağaç devrildi. Diğer ilçelerde ise yol güzergahları üstünde yer yer su birikintileri oluşurken, sağanak esnasında trafik akışı yavaşladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Mersin’de sağanak yağış ve rüzgar Yenişehir, Erdemli, Silifke ve Anamur ilçelerinde de etkili oldu. Rüzgar nedeniyle Yenişehir ilçesinde 2 aracın üzerine ağaç devrildi. Diğer ilçelerde ise yol güzergahları üstünde yer yer su birikintileri oluşurken, sağanak esnasında trafik akışı yavaşladı.

Mersin’de sağanak yağış ve rüzgar etkili oluyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Doğu Akdeniz Bölgesi için şiddetli yağış uyarısı yapmış olduğu Mersin’de, sağanak yağış kent genelinde etkili oluyor. Rüzgar ve yağış sebebiyle Yenişehir ilçesinde devrilen ağaç park halinde bulunan iki aracın üzerine düştü. Ağaç, Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından kesilerek araçların üstünden kaldırıldı.

Erdemli, Silifke ve Anamur ilçelerinde yol güzergahlarında yer yer su birikintileri oluştu. Sağanak esnasında Mersin Antalya D-400 karayolu üstünde araç trafiği de yavaşladı. Bazı sokaklarda akarsular oluştu.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN