Mezitlililer yeni yıla kutlamalarla girecek

Mezitli'de geride bıraktığımız yıl pandemi kısıtlamaları kapsamında sosyal ağ hesabından yayınlanan canlı konser ile gerçekleştirmiş olan yılbaşı kutlamaları 2022'e girerken yine şenlik havasında yapılacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Mezitli’de geride bıraktığımız yıl pandemi kısıtlamaları kapsamında sosyal ağ hesabından yayınlanan canlı konser ile gerçekleştirmiş olan yılbaşı kutlamaları 2022’e girerken yine şenlik havasında yapılacak.

Mezitli Belediyesinin düzenlemiş olduğu, 29 Aralık Çarşamba gününden başlayarak, üç gün sürecek ve yeni senenin ilk saatlerine kadar devam olan kutlamalar kapsamında, konserler, canlı performanslar, ışık ve ses şovları ve sınırsız eğlence Mersinlilerle buluşacak. Mezitli Belediyesi 29 Aralık tarihinden başlayarak 3 gün boyunca yeni yıl şenliği düzenleyecek. Günlerdir hummalı bir çalışma yürüten belediye ekipleri hazırlıkların sonuna geldi. Çeşitli ışık ve çiçek süslemeleriyle donatılan Demokrasi Meydanı’nda hergün çok sayıda etkinlik ve aktivite gerçekleştirilecek. Konserler, canlı performanslar, ışık ve ses şovları ve sınırsız eğlencenin Mersinlilerle buluşacağı şenlik kapsamında önceki senelerde olduğu gibi Yılbaşı Pazarı da kurulacak. Yılbaşı gecesi ise DJ performansları sonrası yılbaşı kutlamaları için Demokrasi Meydanı’na gelen Mersinliler yeni yılı Zor Band, Fosiller, Tamay Özaltun ve Grup Kibrit Kutusu konseri ile karşılayacak.

Hazırladıkları ikram ve sürprizlerle Mersinlilere bir sene boyunca unutamayacakları bir gece yaşatacaklarını dile getiren Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, herkesi Demokrasi Meydanına davet etti. Tüm sene boyunca olduğu gibi yeni yılı karşılarken de vatandaşlarla beraber olacağını dile getiren Tarhan, “Belediye elemanlarımız, gönüllülerimiz ve paydaşlarımız, Mersinliler için unutulmaz bir yeni yıl kutlaması organize etti. Geçtiğimiz yıl mecburi olarak ara vermiş olduğumuz kutlamalara yine pandemi kuralları çerçevesinde gerekli olan tedbirleri alarak vatandaşlarımızla beraber yapacağız. Alana gelenler müziğin ve dansın her türünü kutlamalarımızda bulabilecekler. Tüm halkımızı yeni yıla beraber girmeye davet ediyorum" dedi.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN