Oğlu Karaciğer Hastası olan Bir Annenin Sesi oluyoruz! Bu Anne Yardım Bekliyor!

Oğlu Karaciğer hastası olan Anne sesini duyurmak için Haberler33.com'a konuştu. Anne yetkililerden yardım talep ediyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Oğlu Karaciğer hastası olan Anne sesini duyurmak için Haberler33.com'a konuştu. Anne yetkililerden yardım talep ediyor. 


 

Adana Yüreğir'de yaşayan Anne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yardım talebinde bulundu. İşte çaresiz Annenin o yardım sözleri:

"Allah Aşkına benim sesimi Recep Tayyip Erdoğan'ın duymasını istiyorum. Allah için ben bir çaresiz bir anneyim. Kirada oturuyorum, çok çaresizim. Suyumu elektriğimi ödeyemiyorum. 2 bin TL'yi geçti fatura. Allah için Sesimi Erdoğan'ın duymasını bekliyorum. Çok çaresizim. Oğlum Karaciğer hastası olduğu için işede gidemiyorum. Yaşadığım ev harabe. Ev sahibi beni para ödeyemediğim için evden çıkaracak. Allah için Tayyip Erdoğan sesimi duy, bana yardımcı olun. Oğlumun ilaçlarını karşılayamıyorum. Kullandığım televizyon kırık televizyon kullanamıyorum. Allah için ben bir çaresiz Anneyim bana yardımcı olun sesimi duyun. Allah razı olsun hepinizden. "

 

OĞLUM KARACİĞER HASTASI

Oğlumun kullandığı ilaçlar yurt dışından geliyor. Psikolojik ilaçlarda kullanıyor. Oğlumun bütün askeriye vb. raporları mevcut.  Kendim şeker ve tansiyon hastasıyım, Oğlumu bırakıp işe gidemiyor, Kiramı ödeyemiyorum. Lütfen Erdoğan elimizden tutun yardımcı olun. Oğlumda şekerde çıktı, 2 3 aydır Dizlerine şimdi basamıyor. Adana'dan sizlere sesleniyorum. 2-3 Aydır Sesimi duyurmaya çalışıyorum, Ama hiç kimse bize yardımcı olmadı, sesimizi duyuramadık. Kaymakamlık, Valilik tüm yetkililere gittim. Aylık 200-300 TL veriyorlar oda benim kirama,elektriğime Çocuğun ilaçlarına hiç birşeye yeterli olmuyor. Allah için ben çaresiz bir anneyim sesime kulak verin. Yüreğir Valiliği beni Kaymakamlığa yönlendirdi, onlarda bana 3 aydan 3 aya 500 TL bağladı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN