Osmaniye'de Funda Arar ile Turgay Başyayla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında konser verdi

Osmaniye'de ünlü sanatçı Funda Arar ile Turgay Başyayla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları etkinlikleri kapsamında konser verdi. Binlerce yurtdaşın katılım gösterdiği konserde Osmaniyeliler doyasıya eğlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO

Osmaniye’de ünlü sanatçı Funda Arar ile Turgay Başyayla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları etkinlikleri kapsamında konser verdi. Binlerce yurtdaşın katılım gösterdiği konserde Osmaniyeliler doyasıya eğlendi.

Osmaniye Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu konserde ellerinde bayrak, meşale ve balon olan binlerce Osmaniyelinin saatler öncesinden doldurduğu fuar alanındaki coşku, konserin başlamasıyla doruğa ulaştı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Funda Arar ile Turgay Başyayla konsere katılan yurttaşlara unutulmaz saatler yaşattı. İlk olarak sahneye çıkan Turgay Başyayla, konser alanındaki binlerce vatandaşa coşkulu bir gece yaşattı. Eline aldığı Türk bayrağı sevilen türkülerini seslendiren Başyayla konsere katılım gösteren vatandaşlarla beraber türküler söyledi.

Turgay Başyayla’nın sahneden inmesinin ardından ünlü şarkıcı Funda Arar sahne aldı. Sahneye giriş şarkısını seslendirdikten sonra konsere katılan binlerce vatandaşla beraber Türk bayrağı dalgalandırarak ‘Onuncu Yıl Marşı’nı seslendiren Arar, Osmaniyeli yurttaşlara unutulmaz bir konser verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN