Son Dakika: RUSYA SAVUNMA BAKANLIĞI: Kiev'de Askeri Birliğe Saldırı Düzenlenecek. Burda Yaşayanlar Acilen Yerleşim Yerlerini Terk Etsinler Uyarısı Yapıldı.

Rusya'dan yapılan açıklamada, 'Kiev'deki askeri hedefleri vuracağız. Güvenlik servisi ve özel birliklere saldırı düzenlenecek. Bu noktaların yakınında yaşayanlar evlerini terk etsin' Uyarısı yapıldı. RUSYA-UKRAYNA SAVAŞININ 6. GÜNÜNDE DAKİKA DAKİKA SON GELİŞMELER Haberimizde.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Mersin haber 33 - Mersin Haber

*Haberimiz yeni gelişmelerle ilgili anlık güncellenmektedir. Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için lütfen sayfayı yenileyin... 

RUSYA-UKRAYNA SAVAŞININ 6. GÜNÜNDE DAKİKA DAKİKA SON GELİŞMELER

"MÜZAKERELERİN İKİNCİ TURU YARIN"

Rus ajansı TASS'a konuşan Rus kaynak, "Rusya ile Ukrayna arasındaki müzakerelerin 2. turunun 2 Mart'ta yapılması planlandı" dedi.

KULEBA: DÜNYA PUTİN'DEN ARINIYOR

Ukrayna Dışişleri Bakanı Kuleba, "Dünya Putin'den arınıyor. Anti Putin koalisyonu Rusya'ya darbe üstüne darbe vuruyor" dedi. 

RUS SAVAŞ UÇAKLARI UYDUDAN GÖRÜNTÜLENDİ

Bu sabah çekilen bir uydu görüntüsünde Belarus'un güneyindeki Luninets hava üssünde 31 adet Su-25 ve iki Mi-8/Mi-17 çok amaçlı helikopter görülüyor.

Haber

RUSYA SAVUNMA BAKANLIĞI: KİEV'DEKİ ASKERİ HEDEFLERİ VURACAĞIZ.

Rusya'dan yapılan açıklamada, "Kiev'deki askeri hedefleri vuracağız. Güvenlik servisi ve özel birliklere saldırı düzenlenecek. Bu noktaların yakınında yaşayanlar evlerini terk etsin" denildi. 

KİEV'DE ÖNLEMLER ALINIYOR

Rusya'nın saldırısı altındaki Ukrayna'nın başkenti Kiev'de aralıklara siren sesleri duyulmaya devam ediyor. Bazı caddelere toprak ile yığınak yapıldığı görüldü

KİEV BÜYÜKELÇİLİĞİ'NDEN YENİ TREN SEFERİ AÇIKLAMASI

Türkiye'nin Kiev Büyükelçiliği'nden yeni açıklama: Bugün saat 19:00’da Kiev’den bir tren kaldırılması planlanmaktadır. Sokağa çıkma yasağı başlamadan önce saat 18:00'e kadar, güvenliğinize azami özen göstermek suretiyle, Kiev Merkezi Tren Garı’na gitmeniz beklenmektedir.

BAKAN AKAR, ŞOYGU İLE GÖRÜŞTÜ

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rus mevkidaşı Sergey Şoygu ile telefonda bir görüşme yaptı. İki savunma bakanı Ukrayna'daki son durumu konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN