Tarsus İdman Yurdu, sezona hızlı başlamak istiyor

TFF 2. Lig 2021-2022 sezonunda Beyaz Grup'ta mücadele edecek olan Tarsus İdman Yurdu, yeni sezona kendi tesislerinde devam ettiriyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Tarsus İdman Yurdu, sezona hızlı başlamak istiyor
TFF 2. Lig 2021-2022 sezonunda Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Tarsus İdman Yurdu, yeni sezona kendi tesislerinde devam ettiriyor.
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

TFF 2. Lig 2021-2022 sezonunda Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Tarsus İdman Yurdu, yeni sezona kendi tesislerinde devam ettiriyor.

Teknik Direktör Ergün Penbe ve yardımcı hocaların nezaretinde kendi tesislerinde sezonuna hazırlanan Sarı Lacivertliler, antrenman programına harfiyen uyarak sezona sıkı bir biçimde hazırlanıyorlar.

Futbolcular, 40 derece sıcağa aldırış etmeden forma kapma yarışına girerlerken, teknik heyetin direktifleri doğrultusunda performanslarını en üste seviyeye taşımak için mücadele ediyorlar.

Takımı oluşturan tüm fertlerin kısa bir süre içinde birbirleriyle kaynaştığı iyi bir arkadaşlık ve uyum ortamının oluştuğu kulüpte, Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı Harun Şahin Kırbıyık’ın

desteğini alan futbolcular kendilerine olan bu güveni boşa çıkartmamak için sahada var güçleri ile mücadele edeceklerinin sinyallerini veriyorlar.

Sezona iyi bir başlangıç yapmak ve kendilerinden başarı beklentisi olan taraftarları mutlu etmek için antrenmanlarda güç depolayan futbolcular, “Tek hedefimiz şampiyonluğa susamış camianın

adını sezonu lider bitirerek bir üst lige yazdırmaktır. Bu mücadele kapsamında kulüp Başkanımızdan, yönetim kurulu üyelerimize, teknik heyet, masörümüz, malzemecimiz ve kulüp bünyesinde görev yapan her çalışana kadar hepimiz amacımıza odaklandık. Taraftarlarımız ile kucaklaşmak ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Onların “12. Adam” olarak tribünlerde yerlerini alarak bizleri motive edecek tezahüratlarla bizlerle bir bütün olacaklarına inancımız tam. Biz şampiyonluğa susamış taraftarlarımıza o keyfi yaşatmak için geldik ve sevinci hep beraber yaşamak için sahada elimizden geleni yapacağız” dediler.

Takımda huzur arkadaşlık ve yardımlaşmanın en üst düzeyde olduğunu dile getiren Tarsus İdman Yurdu Teknik Direktörü Ergün Penbe, “Bizi amacımıza götürecek iyi futbolcuları transfer etmek için

ince eleyip sık dokuduk. Alt yapıdan iki yetenekli futbolcuyu kadromuza dâhil ettik. Bununla beraber eksikliğini tespit ettiğimiz iki mevki için Kulüp Başkanımız Harun Şahin Kırbıyık transfer onayı verdi, görüşmelerimizi devam ettiriyoruz. Takıma güç katacak olan iki futbolcuyu kadromuza katmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Antrenmanlarda kendilerini yalnız bırakmayıp tatlı ikramında bulunan yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ileten Teknik Direktör Ergün Penbe, “Uzun lig maratonunda bu birlik ve beraberliğin

sürmesini ve şampiyonlukla taçlanmasını en içten duygular ile temenni ediyorum, bunda başarılı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” biçiminde konuştu.

Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı Harun Şahin Kırbıyık ise “Şampiyonluk sözüne sezon sonunda kavuşmak için gerekli olan ne var ise onu yapacağız. Bu şehire çok yakışacak şampiyonluk için kenetlendik, kimse şahsi menfaati doğrultusunda bu uyumu bozmaya niyetlenmesin. Ben istemediğim sürece kimse benim paramı yiyemez, takıma verdiğim paralar helali hoş olsun, şampiyonluk için tabir yerinde ise gözünü taştan esirgemeyecek futbolcularımıza ve teknik heyetimize güvenim tam. Tüm spor camiasını takımıza sahip çıkmaya ve tribünlerde yerlerini alarak destek olmaya davet ediyorum. Bu şehire şampiyonluk yakışır” dedi.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN