Yediğimiz Gıdaları Bunlar Üretiyor! YER TÜRKİYE! Gıda Skandalları Bitmek Bilmiyor!

Bir baklava imalathanesinde çekilen bu görüntüler vatandaşları bezdirdi!. Beğeni uğruna paylaşılan videoda baklava ustalarında ne maske var, ne bone var, ne eldiven var üstüne üstelik tişörtler bile çıkarılmış... Adıyaman'da çekilen bu görüntülere tepki yapıyor. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Mersin haber 33 - Mehmet Sözen

Bir baklava imalathanesinde çekilen bu görüntüler vatandaşları bezdirdi!. Beğeni uğruna paylaşılan videoda baklava ustalarında ne maske var, ne bone var, ne eldiven var üstüne üstelik tişörtler bile çıkarılmış...
Adıyaman'da çekilen bu görüntülere tepki yapıyor. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Sosyal medya fenomen olmak için mesleklerini kötüye kullananların ardı kesilmiyor. Süt banyosu yapan sütçü mü desek, dönerle dans eden dönerci mi desek ve salçaları ayakla çiğneyen salçacıdan sonra bu sefer de yarı çıplak baklavacı gündeme geldi..

HİJYEN ÖNLEMLERİ SIFIR
Adıyaman'da bir baklavacı, işçilerden biri tezgah başında tütün sardı. İşçide maske, eldiven, bone yoktu. İşçilerden biri tişörtünü çıkardı, bir başkası da o anları kaydetti.


BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİLDİ
Çıplak baklavacı, yufkaları tepsiye sermeden daha önce ağzına götürdü. Müşterilerin sağlığının hiçe sayıldığı anlar sosyal ağlarda paylaşıldı. Kullanıcılar, görüntülere büyük tepki gösterdi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN